| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am auzit ca daca ai peste 100 de raspunsuri, devi automat senior. Dar de ce sunt inca junior si am si 112 raspunsuri! Si problema asta o am cam de 3 zile...straight face Deci nu cred ca motivul e ca n-am asteptat destul! Ce pareri? sad Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu vezi ca scrie pe profilul tau ca mai ai nevoie de o zi pentru a deveni Senior? Trebuie sa ai si 10 zile vechime(de cand ti-ai facut contul)!

| AwaZoh98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta nu stiam! Imi pare rau! big grin
Mersi pentru raspuns!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește bine regulamentul înainte de a face astfel de afirmații.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy trebuie sa ai 10 zile vechime pe site si 100 de raspunsuri, apoi vei devenii senior.
Sarbatori Pascale fericite langa cei dragihappy

| alexs99 a răspuns:

Nu ai devenit inca senior pentru ca trebuie sa ai 10 zile vechime pe site.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai şi 10 zile vechime pe site.
Numai Bine.

| Iubibilăă a răspuns:

Dar trebuie sa ai contul de zece zile.
Succes happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Problema este ca tu nu ai 10 zile vechime(de cand ti-ai facut contul, cel putin 10 zile).O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scrie clar ca trebuie sa ai 10 zile de logare si minim 100 de raspunsuri aprobate.Continua.Fii sigur ca vei fi trecut ca senior.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Trebuie sa ai minim 100 de raspunsuri si 10 zile vechime pe site.
Citeste regulamentul,
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| Yasmin875 a răspuns:

Trebuie sa ai contul de zece zile.