| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare big grineci.......eu sunt membru junior si nu mai am mult si voi fi senior.Cand ma uit sa vad cate reaspunsuri mai am de dat ca sa devin membru senior scrie:
"Utilizatorul mai are nevoie de 1 raspunsuri pentru a deveni membru senior" sau ceva de genul acesta, iar eu am dat mai mult de un raspuns si tot asa a ramas. Ce sa fac?(Raspuns BUN+Funda)Ce ziceti?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
După ce vin adminii din vacanță, adică marți se va clarifica și situația ta, fii activă și respectă regulamentul.
Succes!
Pa, pa.

| alexs99 a răspuns:

Actualizarea raspunsurilor se face doar o data pe zi si de aceea inca nu apari ca fiind senior.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Ai răbdare să vină adminii marți, fi activ/ă și vei reuși.
Hristos a Înviat.

| Iubibilăă a răspuns:

10 zile de cand ai cont.
Ai uitat?
Pa, pa.

| Madalynutza28 a răspuns (pentru Iubibilăă):

Ce 10 zile de cand am cont si ce am uitat?