| DemonaMortiss a întrebat:

Stiam ca nu poti trimite mesaje private altor utilizatori pana nu devi membru senior, insa am primit mesaj de la un membru junior.Cum e posibil? Daca e, cum pot raspunde sau trimite mesaje daca sunt membru junior?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu esti Junior. Poti trimite mesaje numai la Seniorii care aproba mesaje si de la Juniori. Cine vrea. Implicit(by default) optiunea e numai pentru Seniori. Unii uita asa optiunea(poate inca de la crearea unui cont) sau asa au ales din varii motive. Daca-mi trimiti mie mesaj privat, de exemplu, va merge pentru ca eu aprob!
Cand vei deveni Senior pe site nu vei mai avea vreo problema(doar daca nu te ignora/blocheaza un utilizator).

12 răspunsuri:
| adywow a răspuns:

Eu unul am reusit sa trimit si sunt membru Junior happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Putine pe langa mine...numai ca eu am si deprins toate misterele site-ului intre timp.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Adica tainele site-ului, ceea ce e cam necunoscut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DemonaMortiss):

Nu chiar. Site-ul asta e o calatorie virtuala, o aventura in care te mai ratacesti din cand in cand si ai cam vrea sa gasesti o harta buna.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de setarile celorlalti. Daca accepta sau nu mesajele.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Întreabă un admin,
www.tpu.ro/contact
Numai Bine.