| JuliaSweet a întrebat:

1)Cocosul sta pe varful casei si face un ou.Pe ce parte cade oul? Stanga sau dreapta?
2)Dc a trecut gaina strada? laughing
3)Cine a fost primul? Oul sau gaina? laughing
fundita rolling eyes

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

1) Ăăă draga mea, oul nu cade. Oul levitează pentru că este un ou de cocoș trimis să salveze lumea și să ne curețe sufletele.
2) Ca să vadă cum levitează oul de cocoș
3) Găinozaurul

13 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

1.cocosii nu fac oua
2.ca sa ajunga in cealalta partebig grin
3.gaina(a fost demonstratbig grin)

| pitikaaa a răspuns:

1.Cocosul nu face ouarolling on the floor Numai elasexygagica ar putea spune ca facerolling on the floor
2.Ca sa ajunga pe partea cealaltalaughing
3.Gaina pentru ca a fost creata de D-zeu si apoi din gaina a iesit oul s. a. m. d.:dlaughing

| Mihaelaa98 a răspuns:

1) pe nici o parte pentru ca nu exista nici un ou rolling on the floor Cocosul nu face oua rolling on the floor
2)Ca sa alerge de o parte pe alta a stazi rolling on the floor
3)PAi ar fi oul dar totul duce la gaina ca oul e facut de gaina dar gaina din ce a iesit din ou eu zic ca a fost oul rolling on the floor

| ahlrh a răspuns:

Raspuns intrebare 1: Cocosul nu face oua, mai exact gaina.
Raspuns intrebare 2: Ca sa treaca strada? (Scuze nu mai tin minte cum o zis ala din cand=klanul nebunaticilor de pe alee (Numar 2).
Raspuns intrebare 3: Dumnezeu?

| madalicious a răspuns:

1. Cocosul e mascul nu face oua. laughing)
2. Ca sa treaca strada.
3. Clar ca oul. Exista studii care atesta acest fapt!

| Heii a răspuns:

1. cocosul nu face oua.
2. sa ajunga pe partea cealalta
3. gaina

| RoxAnana a răspuns:

1)cocosul nu face oua si in plus ce cauta pe vf casei?

2)ca sa treaca in partea cealalta rolling eyes

3)asta e cea mai frecventa intrebare. Dumnezeu stie! oul e facut de gaina dar gaina vine din ou...deci rasp diferahappy

funda?:X

| andreeaemmma a răspuns:

1 cocosul nu face oua
2De ce trece toata lumea drumul? Adica, de ce nu s-a gandit nimeni vreodata sa intrebe "Ce naiba facea gaina plimbandu-se pe peste tot?"Important este faptul ca gaina a trecut drumul. Cui ii pasa de ce? Concluzia trecerii drumului justifica motivul pentru care a facut-o, indiferent care ar fi acesta.
3gaina

| Bilqux a răspuns:

1. cocosul nu face oua deci...
2. ca sa ajunga pe partea cealalta
3. oultongue altfel de unde ar fi iesit gaina?

| xPinkSunShine a răspuns:

1.Cocosul nu face oua
2.Ca sa ajunga pe partea cealalta laughing
3.Nu se stie

| Th3eo a răspuns:

1. Cocosul nu face oua

2. Ca sa ajunga pe partea cealalta

4. Gaina

| Bianka a răspuns:

1.Cocosul nu face oualaughing

2.Merge la McDonalds smug

3.Gaina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cocosul nu face oua rolling on the floor
2.Gaina nu trece pe strada
3.cred ca gaina happy