| anonim_4396 a întrebat:

1. Daca ai scrie o carte, te-ai introduce ca personaj? Si ce fel de carte ar fi?
2. Ce animal te face sa te simti fericit?
3. Vine unu' la tine si spune: "Da toti banii ca de nu te sparg"
4. Daca te-ar obliga cineva sa faci o crima, ai face-o?
5. De ce te simti atras de persoana opusa tie.
6. Daca ai crea un om, ce ar fi su cum ar arata.
7. Cand vezi o poza cu tine copil, ce simti?

40 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru GaboruGGG):

Nu muscam....rau. laughing

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

Phuu. ce descriere sentimentala. Si nu-ti zic decat dupa ce o termin. Haha. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Deci e urata? crying da nici nu mai scriu atunci...

| TiberiuFasole a răspuns:

1.Nu as fi personaj principal, ci mai multi de la T/A. Si ar fi inspirata din T/A, peste cativa ani chiar vreau sa fac o micuta carte inspirata de la T/A.
2. Pisica.
3. Obosesc greu si fac karate, deci as fugii ca sa il obosesc si dupa as incerca sa-l bat+ daca e obosit nu poate face nimic.
4.Nu, desii cand eram mic cam 8 ani, era un parc inchis si venea mereu acelasi bodyguard ca sa ne scoata de acolo, si noi ne ascundeam in spatele unui WC. Si de minim 50 de ori am facut asta cu niste colegi. Saracul bodyguard sad.
5.Prietenia.
6.Nu stiu, si nu as vrea. ( cum adica "daca ai crea un om, ce ar fi?"?)
7.Am doar o poza cu mine copil in pijamale, aveam, poate o gasaesc pe aia sa ti-o dau. O sa incerc, dar nu stiu daca o mai am.

| GaboruGGG a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata, m-am linistithappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1)Nu as scrie. Nu-mi place.
2)Niciunul.
3) " Si sa mor eu daca nu-ti dau foc."
4)Nu.
5)Tocmai,nu m-as simti atrasa de o persoana opusa mie.
Ar fi ceva gen baiat cocalar.
Iti dai seama, imbracat ca naiba si sa asculte manele surprise.
6)Creare de oameni laughing Adica sa am copii? Sa arate ca mine sau ca ta-su.
7) Singurele poze cu mine sunt alea pe care le faceam pentru 8 martie si inca altele. Si de fiecare data am mutra pe care o are tipul din avatarul meu.
Ce simt?
" Ah, ce par naspa aveam.Si zgarietura aia unde o facusem? "

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

1. Da, de fapt as scrie o carte despre viața mea
2. Câinii, pisicile, veverițele, HAMSTERII, caii, pandicornii si mai multe
3. Ii zic "Si eu te-ndoi". Aa, o chestie din tabără big grin
4. Nu
5. Deoarece ma completează
6. Nu stiu, nu as crea un om
7. Bucurie, cred. Ceva ce nu poate fi descris in cuvinte

| SergiuBoss11 a răspuns:

1 O carte buna este aceea in care autorul se vede in pielea personajuluithinking principal.
2Oricare,dar sa fie mort
3Il scuip pe fraier,thinking carnea nu poate fi sparta.
4surpriseda,iar apoi l-as omori si pe ala de m-a obligat!
5pai...imi plac persoanele normalethinking
6.M-as crea pe mine si am cuceri impreuna lumea.
7Posibil sa simt repugna.Cand vad una pe care nu o tin minte imi zic "mama, ce urat e maimutoiul asta"

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru anonim_4396):

M-am referit la "Traiesc intr-o lume a mea ce vreau sa o descoperiti prin cuvinte." Unde-s injuraturile? Unde-s unicornii? Unde-s glumele despre "saxofonie"? Nu te mai recunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CatelusaCuParulCret):

Sunt si poetica si visatoare si pasionala uneori (Pasionala cand scriu partile amoroase din carte) blushing Nu-s doar o golanca sau golana sau cum s-o zice. Sau alt termen. Am si eu partile mele laughing nici eu nu ma recunosc. thinking