| TiberiuFasole a întrebat:

1.Salut, ma mai stie careva din 2014? Nu, nu? sad Ok.
2.Am o intrebare cat se poate de serioasa : Cand inchizi frigiderul, becul ramane aprins? Sau e una dintre acele mistere ale universului la care nu vom avea nici o data raspuns?

8 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

laughing Becul NU ramane aprins pentru ca atunci cand se inchide usa apasa un buton care stinge becul! Vezi in partea opusa de deschidere a usii vei vedea acel buton si-l poti incerca cu mana happy

| Doub a răspuns:

Bineinteleeeeees

| justanotheruser99 a răspuns:

1. Pas
2. Categoric, nu. Eu locuiesc intr-un frigider. De fiecare data cand e deschis lumina ma invaluie, dar in rest, traiesc in bezna. Trist, nu-i așa?

| LordBolton a răspuns:

Nu stiu man nu sunt din comuna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Eu te stiuuu! Ce dor mi-a fost de tineee, pe unde ai umblat?! waiting

2. Becul se stinge cand inchizi usa frigiderului, daca nu ma crezi pe cuvant poti sa bagi telefonul pornit pe modul video in frigider ca sa elucidezi misterul laughing

3. Pisica aia e albastra de rusia sau nebelung? thinking

| NotMyFault a răspuns:

1. Esti o legenda, cum sa nu te știe lumea?
2. Becul se stinge.

| Kuroo a răspuns:

1. Salut fratica!
2. A...din moment ce se aprinde cand il deschizi, cred ca da. thinking

| JakeXDD a răspuns:

Credeam ca ai murit :O