| LarisaStanciuu a întrebat:

10 Pesti
Sunt intr-un
acvariu
3 se ineaca
Cati raman?

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Pestii nu se ineaca. laughing

26 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

laughing rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor =rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor laughing
Credeai că n-o să ne prindem? CHIAR CREDEAI ASTA? haha, u funny piece of shiet

| AnonimuszWss a răspuns (pentru Pricked):

Ba tu chiar iti urasti viata, give a chance to the balloon, she tried to be funny

| Pricked a răspuns (pentru AnonimuszWss):

And the balloon failed miserably *poc*
Btw, parcă îţi mâncasem mâna dreaptă. Te descurci cu cea stângă? Şi mă refer la tastat, nu la lalalabă.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Pricked):

Guess who's back, mofo. smug

| Pricked a răspuns (pentru Foxyyyy):

Foxy, roşcato, Maria blushing

And don't u dare disappear for the 2nd time.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Pricked):

Nu promit nimic, plictiseala m-a adus aici. laughing

| Pricked a răspuns (pentru Foxyyyy):

Fie ca plictiseala să continue să te urmărească, iar tu să recurgi de fiecare dată la TPU. Mă rog pentru asta la toţi zeii veneraţi în Game of Thrones, roşcato. ◠‿◠

| Foxyyyy a răspuns (pentru Pricked):

Nu pls. Incep sa ies din ce in ce mai mult, mai usor cu rugaciunile astea. waiting. Si xat-ul tot pustiu e.

| Pricked a răspuns (pentru Foxyyyy):

Tocmai ce-am intrat pe xat. Nu erai, ce mă fac ):

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Ma ce copil! De parca incerca sa ne fraiereascasadDoamne ma tu stii de gluma?! Esti retardsad

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Da eu nu ştiu de glumă sunt naşpa pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Mdalaughing

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i politicos să râzi de ridiculitatea cuiva. nţnţnţ

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Auzi baiete, oi cauta tu pe google termeni de intelectuali dar fii sigur ca nu strica sa fii veselwinkingTu faci cum vrei la ziua ta de nastere sa plangilaughing) Numai binewinking

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă nu foloseai atâtea emoticoane, mă supăram şi începeam să plâng.
Thank you, emoticons, for saving my day.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Hey, are you real?

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta-i un fel de "scuze că te-am făcut retard şi că te-am aprobat când ai spus că eşti naşpa; dă să-ţi pup picioarele"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pricked):

Ba, lasa-ma in puii mei in pace ca ma stresezi, SEUS!

| LarisaStanciuu explică (pentru anonim_4396):

Gata mă ma-ţi umplut de notificări!

| Pricked a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, pisicule, te las.

| LarisaStanciuu explică (pentru Pricked):

Asa kiss

| Fernando9Torres a răspuns:

Era apa in acvariu? probabil toti au murit, daca nu e apa!