Ce fac eu cand ploua (comic baaaaaaa!) http://imgur.com/a/bccTB
Descrie in cate cuvinte vrei pe: Basescu, tine, Dumnezeu. Merci, si dau funda celui care mă face sa rad
K deci asta nu este o intrebare este ceva serios! NU ITI PIERDE PIXUL PENTRU CA ASTA INSEAMNA: iti pierzi pixul=fara pix fara pix=fara notite fara notite=fara studiu fara studiu=rama-i repetent\a rama-i...? (mai mult)
Ghici, ghicitoarea mea. Ce e mic, dar e mare, ce e tare dar e moale, ce e prost dar ii destept? Indiciu: Nu are indiciu:)))))))
Ce prost e robotelu`asta (cleverbot.com) : EU : You PUTI! BOT: Really? That's interesting. EU: Yes, very interesting.:)). BOT: Very interesting indeed.
Bai nu va duceti la Titanic 3D! Stati acasa! http://youtu.be/dJxj1mou03M
Buna! Hai sa radem.Care a fost ce-a mai comica sau cele mai copice amintiri traite de voi/? Sau care a fost prima voastra senzatie precum ca ati avea chef sa va dati in parasuta, caruselul groasei.(ETC)...? (mai mult)
Am chef să râd:)) Relataţi-mi nişte întâmplări penibile din viaţa voastră(cu prietenii, la şcoală, pe mess). Cea mai funny primeşte fundă!
Asi dori si eu niste bancuri super tari cele mai buna funda
Vreau 100 de bancuri cu bula.
Acum spuneti-mi voi ..si de ea ar trebui sa mi-se rupa sufletul nu? Si ea e saraca si a crescut intr-un mediu ostil si ar trebui sa ii plangem de mila? http://cocalari.com/2012/02/mesaj-pentru-voi/ "haii...? (mai mult)
HeY t/A am FaCuT uN cOmIc sPer sA vA pLaCa. :X:X:X:X:X:X:X cE zIcEtI mErGe SaL PuN pE 9GaG DaCa Va PlAcEW DaU fUnDa. http://i.imgur.com/HJRY6.png
Care sunt cele mai tari faze traite? FUNDA primul răspuns care mă va face sa imi schimb chilotii...
Salut, uitati-va la andi moisescu cum rade :)) la faza cu autobuzul romanesc in special. http://www.youtube.com/watch?v=kkIgLXQzI2o&feature=relmfu
Acum...Chiar asa a ajuns T/A? Deci mai bine era pe vremea lui Bella sau Berna sau cum o cheama si te certai cu ea, decat sa vezi ca unii nu stiu sa faca comicuri si mult altele..Jos palaria{daca as avea}pentru? (mai mult)
Adevarat, Nu? http://i.imgur.com/nqevA.jpg
Manelisti e prosti la voi? Ma tie tai sa moara mama!
M-am uitat putin pe TPU, la T/A, si vad ca daca nu sunt intrebari cu bancuri, sunt cu "comicuri" sablon. Cand vedeti o astfel de intrebare, lasati in raspuns doar atat: http://www.youtube.com/watch?v=ntZ-lDCf4pU Posteaza...? (mai mult)
O să mă duc de Paște la biserică (ba nu) ca să ciocnesc ouă cu ăia. Am un ou de lemn, există riscul să se spargă, să îl pierd și să își dea seama ăia că am trișat?
Salut, Cum pot face oua tari de paste?
Prin ce se deosebeste un om de o camila?
Gândiţi-vă la cuvinte împrumutate care se termină în OW. Show este al doilea. Există doar 2 cuvinte în Limba Română. Care este cuvântul? Cuvântul este ceva comun, ceva ce folosim în fiecare...? (mai mult)
Cum se zice: pene de vulpe in palarie sau pe palarie? :-?
O sticla de otet are 18 grade tarie, cat are jumatate? Funda pentru primul raspuns corect
Salutare TPU astazi imi propun sa demasc putin orasul Rasnov, am sa aduc cateva argumente si am sa postez aici marturia unui locuitor din acest oras care a avut curajul sa vorbeasca. Nu este o gluma,...? (mai mult)
Bă, știți ce cred eu? Că voi nu înțelegeți ce rol are "ă-ul" ala de la cuvântul "mâncată". Mai nou, lumea mă face retardat. OAMENI BUNI, CastraveteMuratEfată(semn idiot pus la mișto) NU...? (mai mult)
Tata imparte la cei trei copii ai sai cate 4 bomboane (in punga erau 12 ). Cum se face ca, cu toate acestea, in punga au mai ramas 4 bomboane? funda!
Sa zicem ca de ai nevoie de ceva pumni in bot, vi la mine si te servesc ca om saritor cu simt civic ce sunt, tu, la randull tau (om saritor si cu acelasi simt civic ) vi la mine peste cateva zile si-mi...? (mai mult)
Hm, sper ca asta sa va placa. http://i.imgur.com/uOo8C.png
Stie cineva rime gen " Ana banana" " Andreea porcusor de guineea " " Iuliana eoliana " dar sa fie cu numele Alex?
Hei TPU, am revenit cu un comic [true story] : http://i.imgur.com/6m6lM.png
Voi aţi observat că Fulga nu are uger? http://imgur.com/fNtZI
era un site unde puteai face comicuri si erau fete gen : trollface etc. si le puteai lipi peste, nu aveau background, nu stiti cum se numeste? multumesc anticipat!
Imi da cineva niste siteuri cu bancuri de ma prapadesc de ras? Sau sa imi ziceti voi pe TPU mai multe bancuri amuzante fff de nu mai pot! FUNDA + VOTT!
Ajutorrrr.Cainele meu vrea sa conduca masina tatalui si nu are permis.Cum il conving sa nu mai vrea asta?
Dau funda celui care imi povesteste cea mai amuzanta intimplare pe care a traito! Astept raspunsurile voastre...
Cam asta caută lumea pe google, şi ajung pe blogul meu. http://i.imgur.com/CnOVZ.png Şi credeam că eu sunt ăla ciudat...
Sunt curios cat de newbies sunt cei de printre noi. Vreau sa-mi fac o parere despre voi. 1.Parazitii sau BUG? 1. a. Daca ai ales Parazitii: Arde sau Am comis-o din nou? 1. b. Daca ai ales BUG: Limbaj...? (mai mult)
Te plictisesti pe net si esti singur acasa? Try dis: Stepul1.Baga acest CD http://i.imgur.com/i3TRj.jpg in unitatea/laptopul/combina ta. Stepul2.Seteaza volumul la 88, si bas la 18(nu puneti mai mult...? (mai mult)
Hey guys. Ştiţi forumul ăla pe care-l pornisem primăvara trecută, când cu invazia de raportări? A stat în picioare. Da, până acum. Şi împlineşte un an. Pe 8 aprilie, la 20:17 mai exact....? (mai mult)
Știți că eu de obicei când pun o întrebare la T/A mă revoltez asupra a... ceva! Astăzi acele "ceva-uri" sunt emisiunile de matrimoniale. Omule bun, de ce să te duci la o emisiune de aia când? (mai mult)
Cat de mult simt al umorului aveti?
Http://i.imgur.com/9n5Vg.jpg Fuc' you new t/a P. S.: ofer un cadou celui care ghiceste cine e persoana din imagine.
Voi ce prostii faceati cand erati mici? Cea mai amuzanta pimeste funda! Eu alergam dupa gaini cu bata, spargeam geamuri, am dat cainele bunicii cu ruj, am spart telefonul lu unchimiu, ma desenam...? (mai mult)
Mi-a spus tata ca daca mananci ceapa verde iti creste fundul e adevarat?
Din ce este format wc-ul la olteni?
vreau si eu niste site-uri gen fripta.com etc stiti voi genu ala care trebuie sa dai un link mai departe ca strangi puncte cand cineva da click pe link pentru "premii" Calm down stiu ca nu se...? (mai mult)
Buna` cu ce ajuta gradurile : Bun, Nobil, Cavaleresc in metine? funda,
Ce ai face daca ti-ai scapa telefonul in WC? Ai baga mana dupa el sau ai trage apa?
Bai oameni tipii astia sunt geniali :)) chiar daca nu stiu ce tot canta acolo... http://www.youtube.com/watch?v=jIwRgyeN0ps&feature=youtu.be
Boxa portabila EP118WS Difuzor Bluetooth cu radio FM incorporat
16
Memorie USB Kingston DataTraveler 50, 64GB, USB 3.0
50
Casti Bluetooth Creative Sound Blaster Jam
angel6lust întreabă:
RainWind întreabă:
rhdjskdjjcjfjdjx întreabă:
Aurel100009 întreabă:
O să- ți zic cum vad eu situația.Te înțeleg fiindcă și eu am fost asa si sunt, doar ca...cu tata(acum am 20 de ani și m- am distanțat de el și el...acum regreta dar degeaba, ma țin cât mai...... (mai mult)
Nici una, exista o directiva a EU impotriva "turismului pentru obtinerea permisului de conducere" cum- i zic ei. Pe scurt faci scoala si poti da de permis numai dupa ce esti inregistrat ca rezident...... (mai mult)
Încrederea se pierde cel mai ușor și se castiga cel mai greu. Părinții tăi au nevoie de timp. I- ai dezamagit. Trebuie să vadă că nu mai faci aceleași greșeli. Chiar daca uneori nu vrem sa acceptam,...... (mai mult)
Personaje negative din filme
Antieroii raman intotdeauna in memoria noastra. Voi pe cati dintre ei vi-i mai amintiti?