| anonimgirl98 a întrebat:

Am chef să râdlaughing
Relataţi-mi nişte întâmplări penibile din viaţa voastră(cu prietenii, la şcoală, pe mess). Cea mai funny primeşte fundă!

Răspuns Câştigător
| LATELY a răspuns:

Ooo my friendwinking Nu cred ca vrei sa stii big grin Pai cand eram in ora de romana (aveam fusta) si mi-a picat jos si baietii au ramas gura cascata... Si intr-o zi a sarit toata scoala cu gura pe mine si au inceput sa imi de-a frecus (moamaa imi venea sa ii bat pe toti ) iar apoi i-am murdarit si am zgariat masina doamnei directoare.big grin

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sa razi de noi, sau?

| anonimgirl98 explică (pentru Musique):

Nu!laughingVreau doar să împărtăşesc experienţe mai puţin "normale"

| Ţepeşu a răspuns:

Imi invat pentru maine.

| anonimgirl98 explică (pentru Ţepeşu):

Înveţi ce? Să creşti? Cam ai nevoie.laughing

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonimgirl98):

Freca-mi-ai

menta.

| anonimgirl98 explică (pentru Ţepeşu):

laughingHai că asta a fost tarelaughing

| Ţepeşu a răspuns (pentru anonimgirl98):

Pui "laughing" de parcă găseşti ceva amuzant aici.

| anonimgirl98 explică (pentru Ţepeşu):

Asta-s eu şi n-ai ce-mi facetongue

| Cristianne a răspuns:

Caută pe neeet.

| anonimgirl98 explică (pentru Cristianne):

Dacă n-ai chef să îmi răspunzi la întrebare, mai bine abţine-te!

| Cristianne a răspuns (pentru anonimgirl98):

Ți-am răspuns.laughing
Ți-am zis să cauți pe net, așa că nu mai face fițe.Sunt n-șpe mii de întrebări de genul, găsești tu una care să-ți placă.

| Bitzy a răspuns:

Da' care e problema?

| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Decirolling on the floor) laughing)) rolling on the floor) eram larolling on the floor)moor nu mai pot sa vorbesc rolling on the floor)) laughing)) rolling on the floor)) laughingdeci eram la ora de rolling on the floor))) laughing))))) rolling on the floor)))) laughing)) latina si profa a zis rolling on the floor)) laughing) rolling on the floor)) laughing) rolling on the floor)) Buna ziua!rolling on the floor))) Bai ma doare burtarolling on the floor)) laughing)) rolling on the floor)))

| anonimgirl98 explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Nici măcar nu vorbeşti, ci scrii! Of, româna asta...laughing
P. S:Aaa, ştiu şi eu o întâmplare amuzantă. Un prost cu username-ul TotEuBaiilsBack şi-a făcut cont pe TPU...

| TotEuBaiiIsBack a răspuns (pentru anonimgirl98):

O bovina care se crede Zana Primaverii, o face pe Ion Creanga la T/A.

| anonimgirl98 explică (pentru TotEuBaiiIsBack):

Eu nu sunt o bovină, nu mă cred Zâna Primăverii, nu o fac pe Ion CreangălaughingNici măcar nu are logică ceea ce ai spus tu! Du-te la nani!happy

| 7lrn7 a răspuns:

UITE POVESTEA VIETII MELE:mi-am pierdut pixul=fara pix fara pix=fara notite fara notite=fara studiu fara studiu=am ramas repetenta=am ramas repetenta=fara diploma fara diploma=fara servici fara servici=fara bani fara bani=fara mancare fara mancare=am devenit slaba am devenit slaba=devin urata=fara dragoste fara dragoste=fara nunta fara nunta=fara copii fara copii=singuratate singurata=depresie depresie=boala boala=moarte deci nu face ca mine si nu murii! e nasol pe lumea cealalta sunt numai umbre bre bre...

| LotusRadioactiv a răspuns:

Uite-te la mine, sunt un clovn!
http://imgur.com/TGBuX

| anonimgirl98 explică (pentru LotusRadioactiv):

Da, se vede! Numai clovnii se cred flori albastrelaughing
P. S:Am intrat pe link şi. crezi că m-ai speriat?laughingEşti urât ca draculaughinglaughinglaughing

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru anonimgirl98):

Ce prost esti, nici nu meritai sa fac cercul ala rosu in paint pentru tine, esti ca un rahatel micut intre fese care striga dupa ceva hartie igienica.

| anonimgirl98 explică (pentru LotusRadioactiv):

Ştii engleza? Pt cultura ta generala, sunt "girl", adică fatălaughingTot clovn rămâi, asta elaughing

| LotusRadioactiv a răspuns (pentru anonimgirl98):

Si eu sunt o "girl", dar voiam sa ma adresez la fel pentru ca tu nu aveai creier atunci cand m-ai facut "urat"( macar substantivul "floare" la gen feminin sa-ti fi indicat ceva, ce baiat sanatos la cap si-ar pune un astfel de username?). Nici acum nu ai, iti sugerez sa iei un gandac langa tine (ca astia sunt singurii care te suporta) si sa il lasi sa te ghideze. O viata fericita!

| anonimgirl98 explică (pentru LotusRadioactiv):

Judecând după mortul pe care mi l-ai arătat, numai un băiat mi-ar fi arătat aşa ceva. Dar nah, trecem peste! O viaţă fericită şi ţie, cu multe flori albastrewave!

| Sheisshe a răspuns:

Farsa la telefon
A:Bine ma doare-n... pix de tine!
Bbig grina ma? Si ia zi ai pix cu gel sau cu mina?
B:%&*# cu mina
A:? Da si de cat e mina ta?
B:8 cm
laughing

| anonimgirl98 explică:

Jet oceanic, mă!

| Yuyakee a răspuns:

Vailaughing) eram la scoala si am inceput sa ma bat cu fainalaughing si a venit directoarea si eram din cap pana in picioare cu faina...hmmm...in alta zi i-am umplut masina profului de sport cu branzalaughing)

| radutu1299 a răspuns:

Eram la scoala si in pauza mi-am agatat pantalonii de gard si mi s-o rupt.
Toata scoala o ras de mine si m-am dus acasa cu pantalonii lipiti cu scoci.

| radutu1299 a răspuns:

Eu?

| anonimgirl98 explică (pentru radutu1299):

Nu.BlackSt4rlaughingN-ai văzut că el a zis "jet"?laughing

| SmallAngel a răspuns:

Doua vaci pasteau pe asfalt. Deosata, vine un submarin si le calca de se fac jeleu. Morala: COPII, SPALATI FRUCTELE INAINTE DE A LE CONSUMA! happy

| Andreea_Denisa_1976 a răspuns:

-De ce îşi lasă băieţii ţiganilor mustaţă? --Ca să semene mai mult cu mama.rolling on the floor

| VladL a răspuns:

Mam **** in gura ta. funda:d?

| anonimgirl98 explică (pentru VladL):

Uite un prost care n-are de lucru...laughingBăh, ce întâmplare amuzantălaughinglaughing