| dorianpopafan2 a întrebat:

Adevarat, Nu?

http://i.imgur.com/nqevA.jpg

9 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ba frate......desenati un rahat facut in paint, dar baremi sa fie ceva original!
Inainte comicurile erau facute de mana ...si bune, rele baremi erau originale!
Acum toti fac comicuri dupa templates... ...si sincer frate sunt destule pe 9gag
baremi daca era idee originala...

| Ţepeşu a răspuns:

Văd că ai auzit şi tu de 9GAG.

| CautNume a răspuns:

Trebuia sa si rad?

| Autumnfeelings a răspuns:

Ragete.com Serios? Chiar atat puteti...

| Wehrmacht a răspuns:

Bai, nu iti interzice nimeni sa iei de figurile alea de pe net, dar macar fa un scenariu original. Tu ai luat de pe 9gag, ai tradus in romana si ai postat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wehrmacht):

Nici măcar nu a tradus.
A luat de pe ragete.com site de comicuri româneşti.

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis 9gag ca acolo am vazut scenariul ala. Poate si aia de la ragete la fel de "originali" ca astalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ragete.com straight face
macar sa fi fost facut de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să nu mai copiezi comicuri. Iar dacă tot le copiezi măcar scriele sursa.