| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

сa fiecare de pe TPU, am si eu o problema. eram zilele trecute afara cu prietenii, jucam adevar sau provocare, si cand deodata?(mai mult)

Răspuns Câştigător
| Mişaaa a răspuns:

Ar trebui să(mai mult).

22 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

@ DICKen

Cred ca ai dreptate, ca vad ca Loquita pastreaza tacerea.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

@DICKen, lol rolling on the floor
( merisoare dulci-acrisoare... si un pumn in bot robotului)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Care e intrebarea?

| uǝʞɔıp a răspuns:

Continui eu...si cand deodata unu a sarit pe mine si a inceput sa dea din cur in fata si in spate, la inceput am crezut ca danseaza, dar cand m-a dezbracat si m-a pus capra am realizat ca vrea mai mult de la mine, vroia sa jucam mima, eu eram o doamna care si-a scapat bani pe jos iar el era un dansator "futurist". Toti prietenimei au inceput sa faca la fel, ca doar jucam mima...dar nu stiu dc dupa 6 luni m-am ingrasat moooolt. Intrebarea mea este cum pot slabi pana incepe scoala?

| uǝʞɔıp a răspuns:

Mmmda...si eu mi-as da funda

| Yep a răspuns:

E fumata faza.

| SociallyDepressed a răspuns:

Iar se fumeaza faza

| BiaSiAtat a răspuns:

Uita-ti continuarea:"am tras un partz.am sunat la ambulanta si gata.ce artrebui sa fac?"

| SupraDozaDeVise a răspuns:

DICKen : Foarte tareeeeeee rolling on the floorti-as da fundalaughing

| mdany a răspuns:

Va urmalaughing

| mdany a răspuns:

T/A trebuie sa fie mai select la intrebari.Asta ce fel de amuzament e? Nu-i vad rostul.

| Tamiki a răspuns:

Si cand deodata mai mult. nu stiu, te-as sfatui sa continui intrebarea si sigur ai sa intelegi singura.winking Succes!good luck

| GoguStrigoi a răspuns:

Unde e continuareahappy?

| MyFirstLove a răspuns:

Foarte tare intamplarea ta, sigur ai ras dupa.

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Apare baiatul perfect sau ce?

| ღAncaღ a răspuns:

? continuarea te rog!

| ღAncaღ a răspuns:

DICKen : foarte tare! imi place povestea ta laughing!

| Nam a răspuns:

Daca nu te superi poti sa continui sa intelegem intrebarea. straight face

| Dιєиυтzα a răspuns:

Păi să vedem e o problemă(mai mult)

Te rog continua intrebarea straight face

| xDeeDee8D a răspuns:

laughing va urma.Din episodul viito Loquita ne va spune ca s e va intampla laughing

| XLidiaX a răspuns:

Ai uitat cele 3 puncte ca sa ii faci pe toti interesatii de subiect sa dea click. =|

| dya2010_9667 a răspuns:

Scuza-ma ca intreb cand trebuia sa dau un raspuns dar, unde este restul intrebarii pentru a-ti putea raspunde?