| Comeandtellmesomething a întrebat:

A invatat si Gaystin ceva:
http://www.myidol.ro/......zilor.html

Răspuns Câştigător
| DrugFree a răspuns:

Auzi, si eu sunt anti-Bieber, dar, daca are o relatie cu o persoana de sex feminin( subliniez feminin ), nu are cum sa fie gay. Daca il urati asa de mult, lasati'l in pace. Eu nu inteleg, daca NU va place, de ce tot vorbiti de el? Lasati'l, ca si ComYy, nu inteleg, lasati' dracu in pace, ca infectati tot site-ul cu Biberon, are si germeni! Bleeah

11 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Nu pot să cred... poate i l-au arătat vecinii prea des și a încercat și el a zis :
„ce ar fi dacă le-aș arăta asta paparaziilor, presei și celor care mă urăsc?"
Rușine Giastin Patriciu!

| Musique a răspuns:

"Dupa ce i-a acuzat pe acestia ca, din pricina lor, nu poate avea o relatie cu o persoana de sex feminin(feminin...lol), Justin a trecut la masuri mai drastice: le-a aratat degetul mijlociu(mijlociu.lol)…"

ce sa-i faci, se mai offtica si asta oh go on

| Pralină a răspuns:

Puii ce copchil deştept! mâncalar mă-sa...

| JustMeBăi a răspuns:

Ar vrea el sa aiba penisul cat degetul lui mijlociu.

| Bizzareq1 a răspuns:

Sunt mandra de ea

| AliceInMordor a răspuns:

E fake.laughing

| Leocerba a răspuns:

@rdu29, corect ce-ai spus! (sa punem o grenada cu rosii si sa fugim de pe-ntrebarea asta)

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Are degetul din mijloc?:O

| Lluvia a răspuns:

@rdu29VreaCategoriaCuDeseneAnimate ai un inteligent de la mine
si tineti minte publicitatea negativa tot publicitate ewinking!

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Si mai sunt si alte articole din acestea...straight face
Jos cu el!

| Deeu_1723 a răspuns:

Are aşa ceva?