| DrunkShepp a întrebat:

Pentru toti fanii stupizi, obsedati de Gaystin Bieber ia sa vedeti ce problema are idolul vostru la deget. si pentru ceilalti hai a radem de idolul lui LadaJeg(si de ea, normal) http://www.rimel.ro/2011/03/justin-bieber-a-patit-ceva-l a-deget.html

Da LadaJeg a aratat degetul mijlociu unor oameni nevinovati in masina cu iubita lui(care nu esti tu)

http://www.rimel.ro/2011/03/justin-bieber-sare-la-o-cuco ana.html
A da si era sa uit a mai si batut o femeie care poate nu era paparazzi.

ASA CA ASTA E IDOLUL VOSTRU!

Răspuns Câştigător
| Työlki a răspuns:

LadyJ,ma rog ca sa te intalnesti cu Gaystin, sa vezi ce o sa-ti faca O_o

10 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Daca dau search la Justin Bieber google-ul imi rade in fata

| Musique a răspuns:

laughing)
se vede cai retardat

| Dash a răspuns:

Dupa ce ca e cum e mai are si lepra!
I-a cazut degetul din mijloc si l-a lipit cu leucoplast!

| Gumã a răspuns:

Ce salbatic
Mamiiii

| FreshDreams a răspuns:

Corectie: idoala

| Чернобыль a răspuns (pentru FreshDreams):

Da.
Bine zis.
E idoala, nu idol!
Sa moara Gaystin Biberon.

| andrei62 a răspuns:

Justin ar trebui arestat pentru agresare fara motiv

| BoGhDaN a răspuns:

Bravo ca l-ai demascat pe Gaystin Biberon jos palaria esti tare si te mai felicit o data.Asta e pentru LadyJeg:Sa moara Gaystin Biberon

| Macriii a răspuns:

Nici nu stiu dc toate fetele il plac! Are voce de fata! Nu`i asa?

| ioanaioana a răspuns:

Ar fi bine sa-i zici asta lui LadyJ(la cat de obsedata ii, cred ca va face si ea la fel)