| Clannad a întrebat:

A murit Osama bin Laden! Ce pacaaaatsad

Răspuns Câştigător
| Kazimir a răspuns:

@4EverAndNever intr-adevar esti incredibil/a de naiv/a si cu un usor retard mintal. daca aveai varsta mea si putina minte ai fi stiut ca totul a fost orchestrat de americani si ca de fapt Osama este un aliat al lor... americanii cauta sa domine lumea ba puta

15 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*moment de reculegere*

| Bya132 a răspuns:

@Dash, you did it!

@4EverAndNever, științific este OK, t/a-țific, nu este ok.

| Dash a răspuns:

Oooohhhh asa e!
Doamne... de ce nu putea fi Bieber? La urma urmei el e un terorist mai mare.

| NOBODY a răspuns:

Am murit?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Bin Laden a murit?
*se uita in pantalonii*
bin Laden e viu~!

| BlackVeil a răspuns:

Mi-era ca o sora si 3 verisori! crying

| MoonLight a răspuns:

Unu` la antena3 inloc de Osama bin Laden a zis Obama in ceva de genu "obama a ucis 3000 de oameni"

| bombănucleară a răspuns:

Sa tinem un moment de reculegere*toti isi incruciseaza mainile si fac liniste*Gata, acum, hai sa dam o petrecere!

| carminaburana43 a răspuns:

Ilovekazimir are cea mai mare dreptate, nu tot ce zboara se maninca si trebuie ca oamenii sa invete sa vada dincolo de aparente.ilovekazimir a invatat acest lucru mai repede.Eu abia dupa ce am implinit 40 de ani.

| αndï a răspuns:

Asta nu era ala ruda cu Osama Recicle Bin?
sau creca ma insel... thinking

| Radioactive a răspuns:

Au murit aia peste 3000 de oameni in atentatul din 2001. Ce pacat! Din cauza unui om au murit alti mii de oameni.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Era idolu meu
RIP

greece12
| greece12 a răspuns:

Da,fa-te ca-i crezi.

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Kazimir, deci nu sunt singura care crede in teoria conspiratiei...ai spus exact ce gandeam eu...

| FuckOff a răspuns:

O fi fost vreunu` deghizat ca el sai pacaleasca pe americani, prea usor i`o dat somn...