| Lotte a întrebat:

Osama Ben Laden mai traieste?

8 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dar de unde stim ca exista un Osama? Oare nu e un personaj imaginar? Multe intrebari, putine adevaruri.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cine stie daca exista cu adevarat, sau daca a existat?

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@lotte traieste traieste, e bine sanatos, am baut eu o cafea azi dupa amiaza cu el big grin. numai ca a cam slabit big grin... ntz ntz ntz ...saracu pai cat alearga astia dupa el sa-l prinda tongue laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Traieste.

| Slowmotioon a răspuns:

Din cate se pare Traieste... dar nu ses tie.unde.Cine stie Poate si-a tras omu o operatie. un nume nou.si traieste omu fara griji! cine stie...pe unde se aflaa! inca nu sa aflat(sper ca te-am putut ajuta!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...pentru. ca n'are nimeni nici un interes sa moara sau sa fie prins.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E in Roma, aseara am servit o bere cu el... e cel mai bun prieten al meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intereseaza pe cineva? Viata fiecaruia:d