| anonim_4396 a întrebat:

AA... http://i.imgur.com/eogY1.png partea urmatoare va aparea vineri ( 23.12.2011)

28 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Am înțeles tot.

| anonim_4396 explică (pentru Kazimir):

Serios?

| Kazimir a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu

| Musique a răspuns:

Trololol *T/A se duce* lololo.

| Sconcsiş a răspuns:

Am înțeles faza cu... Nu, nu am înțeles...

Răspuns utilizator avertizat
| MyObsession a răspuns:

MORI!
Plagiatorule!
Mori!
După ce că nu este comic, mai e şi de căcat şi îl copiezi pe ViezurE, sau era Troscinol nu mai ştiu.
Mori mă!

| anonim_4396 explică (pentru MyObsession):

Sa te vad daca faci tu una mai buna... numai sa critici stii fat-o!

| MyObsession a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi se rupe mă,nu vreau să fac comicuri că nu vreau eu.
Şi da, te critic că eşti un plagiator mă boule.
Şi sunt mândră că ştiu să critic, măcar sunt originală. Crezi că îmi pasă mie de ce zici acum?

| ady123 a răspuns (pentru MyObsession):

Mult noroc prin a face una mai buna...Troll

| MyObsession a răspuns (pentru ady123):

Troll?
Informeaza-te>
De cat timp stau pe T/A si dupa comenteaza, ma mucbatting eyelashes

| Pufi1999 a răspuns (pentru ady123):

Esti nebun? My obsession troll?
MINTI!
Ea e super-ok. O sa ti se urce in cap cred ca toata comunitatea TPU pentru asta.

| ady123 a răspuns (pentru Pufi1999):

Ma luat valu nu pot sa sufar oameni care critica...scuzebig grin

| ady123 a răspuns (pentru Pufi1999):

Ma luat valu, nu pot sa sufar oameni care critica...scuzebig grin

| Pufi1999 a răspuns (pentru ady123):

Naaah...cere-i iertare lui MyObsession!

| AnneBre a răspuns:

Bă copii disperaţi, bătuţi cu lingura de lemn în cap şi scăpaţi în cap la naştere, dacă tot faceţi nişte excremente pe ecran, măcar postaţi-le la Comics! Ce naiba e cu tine, omule!? Ai copiat totul de la ViezurE doar că al lui nu era un câ**t!

| MyObsession a răspuns (pentru AnneBre):

Maximmmmlaughing))

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsession):

Se duce dracu' tot T/A-ul din cauza unor copchii care nici nu ştiu ce e ăla amuzament. Şi mă doare în fund că nu vor să îmi asculte mie criticile, nici eu nu vreau să le văd lor câ**tul.

| Frunziix3 a răspuns:

rolling eyes
(parantezaastaeominunece-ivrajestepecopii))

Răspuns utilizator avertizat
| MeNoNヅ a răspuns:

Si cica esti originala daca critici... esti originala in rau...

| MyObsession a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Poate asta e pentru mine, originalitatea.
Pe tine ce te doare de grija mea?batting eyelashes

| MeNoNヅ a răspuns (pentru MyObsession):

Nu, dar nu ma mai critica! eu nu te-am criticat! chiar daca i-am copiat pe cei doi! nu fii asa... ok? happy

| ady123 a răspuns:

Destul de fain

| ShadowWall a răspuns:

Ba fraiere... exista comics pentru aia incepatori. Posteaza la t/a cand o sa fii destul de bun (nu cred ca vei fi niciodata) asa ca JEET si sa nu te mai vad!

| ady123 a răspuns (pentru ShadowWall):

Abia astept sa-l vad pe al tau