| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a întrebat:

Ăăă,am făcut un că.cat de început să văd dacă mi-am ieşit sau nu din mână,răspunsul e da, asta nu prea face parte din comic, dar vă dau să admiraţi.
Şi să ştiti,nu sunt eu personaj principal, cu toate că sunt sexy.
http://i.imgur.com/DG7FhAm.jpg

44 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu înțeleg nimic. sad

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Musique):

Nici eu.
D:
Ai să întelegi când am să fac comicul.
Ai de aşteptat până atunci pentru că am o lene inexplicabilă.

| єχcєєℓ a răspuns:

"cu toate că sunt sexy"
E replica mea bro waiting

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru єχcєєℓ):

La Mine e mai mult decât o replică, e un adevăr.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

*tușește*copiatorule!

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru єχcєєℓ):

Da, te-am copiat, şi sunt mândru/ă, am făcuto cu intenţie, e singura mea ocupaţie să te copiez in exacitate şi intr-un mod foarte subtil.
Oh, dar vai.

| Ashadow a răspuns:

Ne mai abureşti mult, FataCuCelMaiFrumosNumeLungDePeSite? Bagă comicul pe bune sa vedem ce-o ieşit.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

E în lucru, TipuCuCelMaiPerversNumeScurt.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

Şi încă ceva, faza cu aburitu' o sunat indecent.
Imi place cum gândeşti, dude.

| Ashadow a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Oh,stop it you ^.^... Ok, don't stop.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

LOL.
Parcă tu nu erai pervers.
Ai renunţat la camuflaj?

| Ashadow a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Dar nici acum nu sunt, AntilopăCuCelMaiFrumosNumeLungDePeSite.
Nup, tot in întuneric stau.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

De unde ştii că sunt antilopă,
TipuleCuCelMaiPerversNumeScurtDePeTpu?

| Ashadow a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Din ceea ce ai afirmat cu n comentarii mai sus si din faptul că stilul tău îmi aminteşte de JustGree şi de contul de dinainte de JustGree(al cărui nume mi-e prea lene să-l caut acum printre suspendaţi).

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

Omg m-am dat de gol.
Care stilul meu?
Ce stil? :-s
Şi vechiul nume era Ţâptiş.

| Ashadow a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Aşaaaaaa,Ţâptişşş,memoria asta...(ce de rahat a sunat asta, cum spanac sa-i uit numele cuiva?)
Nu ştiu, modul ăsta specific şi comic de adresare, faptul că găseşti ceva pervers chiar şi în cele mai puţin perverse chestii şi...antilopa.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ashadow):

Păi logic, dooh antilopa mai ales are picioare subţiri şi lungi.
Foarte indecente.
Şi ce ţi-a făcut tie spanacul? D:
P.S: Mă simt flatată. :"">

| Ashadow a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

...acum viaţa mea are sens.
Mi-a umplut farfuria şi mai târziu stomacul.
P.S. ma bucur big grin

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Trebuie să faci cerere ca să fi băgat?

Da, şi trebuie să-mi zici cum vrei să araţi acolo.Mai detaliat.

| suităr a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Vreu și eu!batting eyelashes Să fiu blondă și mai nebună

| ww2Totenkopf a răspuns:

Prea colorat.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru ww2Totenkopf):

Stai liniştit, când fac pe ălea cu 100 de cadre nu mai stau eu să colorez toţi gărgăunii.

| Ayako a răspuns:

Atunci cine e? smug

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ayako):

Maestrul nastur.
Sau cineva, cineva sigur e,
oh stai, de fapt nu e.

| Ayako a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Credeam ca sunt eu.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ayako):

Ai putea fii.

| Ayako a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Serios?
Eu nu sunt roscata.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ayako):

Poţi să fii şi culoarea nasturelui castrat.
N-are importanţă.
Dar după cum vezi ma cam părăsit talentul la comicuri.

| Ayako a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Nu ti-a iesit asa de rau cum crezi tu.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Ayako):

D: Atunci s-ar putea să continui aşa până la anul'. Poate îmi mai intru în mână.

| Ayako a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Daca tot continui.
Ma pui si pe mine?batting eyelashes

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Ayako):

Eu cred ca e una dintre admine.

| Ayako a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Aaa.
Ai primit cererea mea?

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Deci,2 lucruri.
1. de ce am parul saten? Oicum, nu te critic, eu nu prea ma pricep la desen decat pe foaie deci...
2.Cine e tipa aia? Oricum e bine desenata big grin

| Bia001 a răspuns:

Aha...

| Foxyyyy a răspuns:

Ce draguta e tipa cu palarie.

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru Foxyyyy):

Mersi mersi.
Nu degeaba e drăguţă, că îs la modul real, pe TPU sunt antilopă dar nimeni nu ştie,

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

O antilopă?! XO

Cunosc o singură antilopă pe TPU...Şi aceea e Ţâptiş! *ŞOC ŞOC ŞOC*

Tu eşti?! Idola mea?! XO

Dacă da, bagă-mă şi pe mine dacă mai ai loc. :3

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring explică (pentru anonim_4396):

Acum ţi-ai dat seama că eu-s Ţâptiş? Lol.
Da, te bag, mereu o să fie loc.

Ma tu chiar ai talent la desen...hee hee