| Saya_1767 a întrebat:

Aceasta creatura s-a gasit langa un Ozn cazut in Ontario, Canada.

http://i.imgur.com/run5q.jpg

Specialistii cred ca este chupacabra. Iar eu chiar cred ca seamana:
http://2.bp.blogspot.com/......hupa2.jpg.

Voi ce credeti ca e?

15 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Uau, e geamanul lui chupacabra! Vai de mine, cat de bine seamana! Dar parca tot creatura din a doua poza e mai draguta!

| FucktheSystem a răspuns:

Oh Doamne din păcate nu pot să îmi dau cu părerea. Am apucat să văd chestia aia vreo 2 secunde și după mi s-a făcut rău si am închis sad

| whatevernvm a răspuns:

Cred ca intrebarea asta nu trebuia pusa la aceasta categorie deoarece nu e nici un pic de amuzamenthappy

| EllyFMS a răspuns:

Eu cred ca am nevoie de o saptamana la reanimare sa-mi revin dupa socul primit.Si mai cred ca cele doua creaturi nu seamana deloc, se vede clar ca cea din a doua este mult mai inteligenta si mai culta si sunt absolut convinsa ca daca ii vom da un microfon ar canta mult mai bine decat primul specimen.

| BloodPrison a răspuns:

100% seamana laughing

| bombănucleară a răspuns:

Oare mai au loc la gradina zoologica pentru acea creatura?

| FraguţăCuCiocolata a răspuns:

Am cautat pe google si este singura creeatura (din 1 img) ea este ultima deci pe cale de diparitiehappy...eu zic sa o inchidem intr-o cutie unde sa nu i se auda vocea pentru ca seamana cu o pisica chinuita...si cum poti sa compari o frumusete de chupacabra cu o specie dinaia ciudata?!?

Răspuns utilizator avertizat
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Cum poti sa compari frumusetea din a doua poza cu chestia din prima poză?

| LoL a răspuns:

Mai trebuie testul ADN dar daca eu zic ca s frati gemeni...pai da atunci sunt frati gemeni

| Eu_3289 a răspuns:

Da seamanalaughing

| MiHaI a răspuns:

Sunt la fel sunt identici

| Rebeca2911 a răspuns:

Impuscati-o pe prima sa nu se inmulteasca! O_o

| andrei62 a răspuns:

Clar e chupacabra sau cum so scrie

| Bya132 a răspuns:

Uite-l pe fratele de mult pierdut al lui Gayber!