| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 a întrebat:

Acum am sa va pun ceva intrebari amuzante: Unde găseşti un câine fără pi-cioare? Care este diferenţa între 1.000 de urşi albi şi un urs alb? Care este antidotul la Viagra? Cum se numesc rudele Papei? Unde au femeile părul negru şi creţ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.La fastfood.
2.3 de zero
3.Sexul
4.Paparudele
5.În Africa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" Unde găseşti un câine fără pi-cioare? " - De cele mai multe ori, pe şosea.

" Care este diferenţa între 1.000 de urşi albi şi un urs alb? " - Nişte labe.

" Care este antidotul la Viagra? " - Bromura.

" Cum se numesc rudele Papei? " - Moguli.

" Unde au femeile părul negru şi creţ? " - În Japonia.

| Nenciu_Ioana_Narcisa_1972 explică:

Inca cateva? O pisică albă se urcă în pom. Cum se dă jos? Care a fost primul bărbat care a spus: „E nevoie de o femeie în casă!"? Care-i diferenţa dintre un car şi o ţigară?

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Nenciu_Ioana_Narcisa_1972):

1.Tot alba
2.Mesterul Manole
3.La car trag 2 boi, la tigara doar 1