| 1aprilie a întrebat:

Acum cateva zile am fost intr-o excursie la o fabrica de deseuri chimice.Ghidul incepuse sa ne arate fabrica. Dintr-o data am simtit un miros foarte puternic de cartofi prajiti.Incercand sa vad de unde vine mirosul m-am despartit de grup si am gasit usa de unde venea acel miros puternic.Pe usa scria "NU INTRATI FOARTE PERICULOS". Inauntru zaresc pe masa acea portie de cartofi prajiti langa niste sustante chimice.Mancasem toti cartofii, dar langa ei erau si niste bucatele mici de uraniu dar eu nu stiind asta am mancat si uraniul.Ma transformasem intr-un mostru care dadea viata la ori ce atingea si scuipa foc.Iesisem din laborator si dadusem viata unor stalpi de inalta tensiune care amenintau orasul.Eram un montru de 6m.Armata incerca sa ma opreasca cu orice, aruncau cu rachete dupa mine ma impuscau cu arme de inalta tehnologie trageau cu tancuriele dupa mine dar nu au reusit sa ma opreasca.
Dupa 6 zile: Orasul era o gramada de ruine totul era distrus in jur, mii de oameni nevinovati ramasesera fara case in urma stricaciunilor mele.Toti oamenii de acolo se mutasera in alt oras.Cati ramasesera sa reconstruiasca o parte din oras.Eu sleit de puteri ma transformasem din monstrul care distrusese orasul in omul de dinainte.
De ce se face balul bobocilor la liceu?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ca să am de cine râde.

Răspuns utilizator avertizat
| 4b a răspuns:

laughing lasa balul, du-te la mare, sa-ti speli din pacate, sa ai pacate noi si curate...

| umbrax a răspuns:

Se pare ca ai avut un vis pe cinste

ca sa aiba extraterestri de unde sa rapeasca cati mai multi oameni

| OskarRM a răspuns:

Ca să întrebi tu.

| BiancaBaby a răspuns:

Samanta terciului mamaligii mucilor tomberonati ai ma-tii de drogat laughing

| Duffy10 a răspuns:

Mie lene sa-ti citesc cosmarurile.

| euRock a răspuns:

De ce nu?