| RAY a întrebat:

Adevar sau provocare

11 răspunsuri:
| RAY explică:

Eu aleg provocare

| SilentRain a răspuns:

Provocare

| RAY explică (pentru SilentRain):

Te provoc ca in fiecare seara sa închiși telefonul, si sa te gandesti la conditia ta de stare, sa iei un jurnal si sa scrii o lista cu ceea ce iti doresti, nu lucruri mari si mici, sa ai un impuls

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Mda,te provoc sa mergi la Dirmmero și să-i faci cea mai siropoasa declarația de dragoste fara sa menționez de provocare

| Mayhem666 a răspuns (pentru SilentRain):

Oooooh, asta e una buna.

Chiar, ce mai face Drimmero ca nu l-am mai vazut de mult pe aici. Mai traieste?

| GPA a răspuns:

Adevăr, ce să mai peace sign

| Florin9Florin9 a răspuns:

Adevăr

| WonderGirl7 a răspuns:

Adevăr

| RAY explică (pentru WonderGirl7):

Adevarat ca intri pe TPU doar ca sa socializezi?

| WonderGirl7 a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar. intru pe TPU sa ajut, sa văd părerile oamenilor si sa aflu chestii noi.
am aflat o multitudine

| nonepasa a răspuns:

Inima sau razbunare, procente foc sau sarutare? pace in joc