| CristiVssMămăligă a întrebat:

Ai cazut vreodata in rahat? thinking

11 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Acolo m-am nascut

| Puţifer a răspuns:

Da.Şi încă în d'ăla turcesc. dă fermă smug

| AnneMarri a răspuns:

Acolo am făcut prima dată săcs sălbatic.

Răspuns utilizator avertizat
| Loveis4free a răspuns:

Am cazut cu pieptul intr-un balegar de vaca si asta pe drum la casa de la tara.Am avut noroc ca nu m-au vazut decat doua fete care nu au ras de mine pentru ca si ele au patit-o numai ca au cazut una cu fata si una chiar a cazut in ****.Mi se umpluse decolteu de balegar si mai eram si departe de casa.Am ropt-o la fuga si m-am spalat de vreo 6 ori si tot nu iesea mirosu

| Insomnii a răspuns:

cazut nu da de calcat de multe ori si sa stiiii ca mi-a purtat noroc.winking

| Narcis2007 a răspuns:

Eu nu, verisoara mea a cazut pe la 5 ani in wc(din ala ca la taralaughing)

| Monoportocalioză a răspuns:

Doar am calcat, de cazut n`am apucat happy

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Doar am calcat...Dar verisoara mea a fost manjita peste tot de **** de verisoarul meu laughing) Cand spun peste tot vb serioslaughing)

| Noname_4058 a răspuns:

laughing e bine sa calci in rahat iti sporeste norocul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca categoria D/S e un rahat.Da!