| BarBye a întrebat:

Va cazut bani vreodata la cipsuri? Daca da, cat?

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Cred ca 50.000 de lei, dar asta acu' vreo mie de ani laughing

| Alyra a răspuns:

Bună!
Dabatting eyelashes
Cel mai mult am găsit 5 lei laughing

| AshuraElric a răspuns:

N-am eu norocul ăla...Dar ţin minte că erau la un moment dat nişte pufuleţi parcă thinking la care îţi cădeau cartonaşe pe care scria "Mai încearcă" şi altele pe care scria că ai mai câştigat o pungă (din acelaşi produs)...numai la ăstea aveam noroc. Oricum, la câţi bani am cheltuit pe chipsuri, puteam face orice altceva cu banii ăia.
P.S. Încă mai am colecţia de "boinxuri"(asta dacă le-am scris bine numele)de la Cheetos.hee hee

| Nume a răspuns:

Mi-a cazut 50 lei

| BarBye explică:

Eu am dat doar peste 1 leu

| pedro121 a răspuns:

Am ajut mai mult noroc de vreo 6-7 ori la 10 lei