| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai cazut vreodata pe scari? Daca da, cum s-a intamplat?

9 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Da, am cazut, a fost un sentiment foarte placut.

| Florentina9210 a răspuns:

Nu, nu am cazut.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Pai sa vezi. Cum eram eu asa intr-o stare de semi-constient-beat,s-a produs o extortiune cosmica a spatiului si a timpului, fapt pentru care nu m-am mai putut tine de balustrada, ajung astfel in pozitia umeri-craci-picior rupt, la baza scarilor. Urcarea a fost mai usoara ca in sus nu poti cadea, logic.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Da, am cazut si chiar de foarte multe ori. M-am impiedicat pur si simplu. happy

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Daaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost impins cand eram mai mic si m-am lovit la cap
frumos

| PeFuga a răspuns:

Cu... picioarele inainte laughing

| mnbvf a răspuns:

Da, coboram așa grațioasă ca o lebăda și apoi bang, m-am împiedicat.