| KhloeAfterDark a întrebat:

Ai curaj sa vezi cel mai scarbos lucru de la 2 girls 1 cup incoace?

1. Intra pe Google
2. Scrie "blue waffle"
3. Apasa "Ma simt norocos"

SAU

1. Intra pe Google
2. Scrie "mustard snacks"
3. Apasa "Ma simt norocos"

38 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

O știam pe-aia cu blue wafflehee hee Și la cealaltă nu cred că vreau să-ncerc.
-later edit-
Gahhhhh pe cine prostesc? O să-ncerc când adoarme mamaie X3

| Muflă a răspuns:

Gata, am văzut și mustard snacks. Diareea asta...

| Muflă a răspuns:

@Floatilla: Vreau să știu 8D

| Muflă a răspuns:

Sunt ok atâta timp cât nu-i gore

| Bya132 a răspuns:

Copile vrei neaparat sa varsam? O. o

| DaVà a răspuns:

Pfoai am vrut sa ma uit si la a-2-a da o sa am cosmaruri happy

| Fragile a răspuns:

E minunat de frumos.*ia punga de vomitat, si, cu toata puterea inainte :-&*

| Pralină a răspuns:

:-&Blahh! Shit!
Gretoooos

| Cretaker a răspuns:

3 guys 1 hammer.

gaseste'l, uita'te la tot si te declar Dumnezeul internetului.

| AudImagini a răspuns:

@Cr彡takεr: Da... legat de 3 guys 1 hammer... uita-te la tot si te declar un *** cu ochi big grin

| Pisicuța a răspuns:

Imediat trebuie' sa ajung la istoric.Sor'mea mai imi foloseste pc-ul cateodata si se uita la istoric si cred ca o sa vomite daca nu sterg mai repede alea.
App, vrei sa vomit?!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Doamne ce tampenie laughing vreau o punga.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexakos a răspuns:

Ma da tu nu ai ce face ma laughing) ce scarbos...

| nikolikky a răspuns:

Hai mai! Oh My God!

| yoo23 a răspuns:

Pe a doua o stiam.pe prima nu... dar mai bine nu o stiam straight face

| Asdffk a răspuns:

Mai bine nu ma uit :-s:-s

| GuessWho a răspuns:

Lol, nu mai mananc nimic pentru urmatoarele 24 d ore.

| PhaseMorphXR a răspuns:

Simpatic. Astea-s nimica pe langa alte treburi ce se gasesc pe internet... dar din bun simt si in interesul evitarii Sindromului Stresului Post-Traumatic la cei ce au fost afectati de astea 2 mediocritati, ma voi abtinebatting eyelashes

| PhaseMorphXR a răspuns:

@Mufla
Sunt aproape sigur ca nu vrei, eu nu glumesc deloc, dar daca vrei sa-ti asumi riscul... da-mi PM, (link nu postez) desi nu-ti recomand sub nicio circumstanta, mai ales daca ai sub 18 ani.

| Cherisheverything a răspuns:

EW! iacccc

| SelenaGomezPup a răspuns:

Iuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Bibb1 a răspuns:

Oo doamneeee...bleaaaahh I don't want to see

| Progeniturã a răspuns:

Vrei sa vezi cevaa mai scarbos? Scrie pe google - imagini "Stoma"

| cici_7887 a răspuns:

Azi, NU ma simt norocos/a!

| Cătălina_6063 a răspuns:

Super scarbos

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Trebuie sa ma duc la spital

| denisinho32 a răspuns:

Yak

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

damn straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shit.Baaaaaaaaa, sunt minor!