| Nectarinaaa a întrebat:

Intra pe google si scrie lol limewire si apasa "Ma simt norocos". Intrebare:cum il cheama pe animalutul tau de plus?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Jmen. rolling on the floor)

| Furculingură a răspuns:

Vasile :3

| єχcєєℓ a răspuns:

Rin,un iepuraș
puppy dog eyes

| W3R4 a răspuns:

Napoleon Cuceritoru'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turbox Junior.

| a răspuns:

Ciucurel.

| Sophieeeeeee a răspuns:

Sax.

| Rosé2402 a răspuns:

Primul şi preferatul meu animăluţ de pluş pe care îl am de cand eram foarte, foarte, foarte, foarte foaaaarte mică este o veveriţă, căreia i-am dat numele de Veve, ştiu, ciudat nume. Dar ce să faci la 3 ani? Să nu mai zic de numele pe care i l-am dat unui pui de găină! laughing Asta nu vreau s-o fac publică. laughing

| OitaZburdalnica a răspuns:

Lion....La 3 ani mi-am spart boaşele cu el

| kapraneagrastaintalpilegoale a răspuns:

Sau fluffy