| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai dormit vreodata cu mătura in pat?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De frica lui moartea ca vine sa imi faca un bine si eu sa o bat ca nu ma ia nu? inca nu mi-am pus capat vieti =nu mam insurat atunci o sa dorm cu toporul sub pat

| T0T a răspuns:

Nu dar am dormit cu ea sub pat(normal că stătea lângă mine).

| Mayhem666 a răspuns:

Logic, cine nu face asta? Iar pe la miezul noptii m-am urcat pe ea cu palaria mea de vrajitoare si am zburat pe geam pana la luna si inapoi laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Mayhem666):

Pardon, palarie de vrajitor, ca sunt baiat!

| Tpuist a răspuns:

Prefer aspiratorul.

| Eroare404 a răspuns:

De ce as face asta? laughing

| HarleyQuinn a răspuns:

Sunt foarte determinată să încerc.

| vass19 a răspuns:

De ce? Pentru ca poti

| Bia098 a răspuns:

Da!

| KanekiMalai a răspuns:

Eu am adormit și cu mașina de spălat în pat dacă vrei sa ști.