| Unforgetit a întrebat:

Ai piramide, pira piraMIDE? Si femei si lautari?laughing

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Työlki a răspuns:

Mi-ai furat intrebarea...intrebare intoarcete la stapan! Eu sunt Faraonul!

| FreshDreams a răspuns:

Si-am si bani in buzunareeeeeeeeeee.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Eu nu, doar faraonul.
Oare cum o arâta o piramidă făcută de un manelist, probabil că va fi de aur şi pe ea o să scrie 'BOs$'.thinking

| xAvrilx a răspuns:

Faraonu' faraonu' tu esti tu esti faraonu'.Da' cine e faraonu' tu esti tu esti faraonu'.Ai primamida pira-piramide ai piramide pira piramide \dancing. AFON

| GoodIntentions a răspuns:

Eu sunt, u sunt, faraonu` big grin
Mdeci propabil sa am si piramide :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piramide si lautari mai inteleg, dar femeile ce cauta pe-aici? locul lor e la cratitza