| TheMechanix a întrebat:

Am piramide pira-piramide!

Răspuns Câştigător
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Iar eu am para-paralelipipede dreptunghice.

15 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

E bine, nu mai ai nevoie de torte.Tu esti o torta.

| ViezurE a răspuns:

Hahahahahahaaaaa ce am râs bă...

| lalalalallll a răspuns:

Ești plictisit plicti-plictisit!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Faraonu,faraonu eu sunt eu sunt faraonu love struck

| pisoias a răspuns:

Asa si, le vinzi?

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Am merge me-merge

| ShimmEr a răspuns:

...esti tutankamon?

| HepiBăluns a răspuns:

Am camile, si bistaaari, am si bani in buuzuuunaaar...Hep,hep,hep,am piramide pira-piramide

| mgtow a răspuns:

Mai (smendasmen) esti un om de smecherie. Ma amuzeaza mai mult nicknameul tau.

| NeverAlone a răspuns:

Mai degraba tu esti o piramida.

| iGăust a răspuns:

Fortza piramide boss!

| Captive a răspuns:

Si tu asculti prostia aia de melodie? raised eyebrows phbbbbt

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Hep hep hep am pira pira-mide si femei si lautari ma inec in bani

| Parisblue a răspuns:

Faraonu,faraonu,tu esti tu esti faraonu, ai piramide pira pira midee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faraonu', faraonu', eu sunt, eu sunt faraonu'...Am camile si bistari am femei si lautari.(stiu ca e manea si nu sunt fan si stiu ca nici voi da' trebuie sa recunoastem ca melodia asta se lipeste de om mai ceva ca Nyan Cat)