| Anileda a întrebat:

Ajutor un tantar ma ameninta cu pistolul, ce sa fac?

va rog ajutor

25 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-ti fa griji, gloantele sunt de marimea unui atom. oh go on laughing
Apropo, de insecticid ai auzit?winking

NOname
| NOname a răspuns:

Intreaba-l mai intai, daca e incarcat! oh go on rolling on the floor

| Barajag a răspuns:

Trimite-l la mine, dar fara pistolbig grinhee hee

| anad a răspuns:

Calca-l cu avionu!

| cristi202 a răspuns:

De unde te ameninta? De pe teava pistolului?
Fa-ti vesta antiglont din plasa de tintari. Te asigur ca asa vei fi ferit de orice atac al lui!happy

| elena a răspuns:

Nu te speria... da-i cu pliciul peste pistol si ai scapat de el si de melodia lui ni, ni, ni! Oh, moschitos!

| madia a răspuns:

Nu mai fuma, parerea mea!

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Dai una sub centura.:d

| pengu a răspuns:

Incearca sa negociezi cu el thinking zi-i si tu ca ii dai o ţânţărică daca te lasa in viata smug

| georgegs a răspuns:

Amenintal.cu,cutituhappy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da-i una cu barosul! Succes!

| LoLo_9163 a răspuns:

Ameninta-l ca daca nu te lasa in pace il dai cu spray de tantariwinkinglaughing. Mult succes. P. S. Y o ii omor cu un prosop happy.

| Ferenin a răspuns:

Pisca-l si tu, nu te lasa mai prejos! Suge-i sangele!

| Marry:X a răspuns:

Buna.Sufla pe el si cade jos, sau da-i cu spray si arata-i lui, cine e seful.Pa,pa.

| change12 a răspuns:

Ameninta-l si tu cu o bucata de branza

| dianafofiu a răspuns:

II spui ca in schimbul pistolului ii dai o femela tantarlaughing))

| nuamnuvreau a răspuns:

IA REPEDE AUTANU`(spray-ul ala impotriva tantarilor)happy

| nuamPleaca a răspuns:

Du-te repede la politie... baga-l in borcan ^^

| tina20 a răspuns:

Iti imprumut eu paleta mea electrica de prins tzantzari si muste pe care o am din Germania sa-l curentezi inainte sa apase pe tragaci laughing

| george10 a răspuns:

Amentintal si tu pe ellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ameninta-l si tu cu o banana, cum fac profesionistii: http://2.bp.blogspot.com/......banana.jpg :)).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu.Suflă-l în gaura pistolului şi apoi plesneşte-l.[Nu este nimic erotic aici. waiting waiting ]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci si rabda

| Iașmii;o3 a răspuns:

Negociază.
zi că i-o dai pe soacră-ta dacă te lasă in viața.

| Iașmii;o3 a răspuns:

Negociază.
zi că i-o dai pe soacră-ta dacă te lasă in viața.