| Wilder a întrebat:

Al doilea joc din colectia "TrollFace", lol

http://www.hackedarcadegames.com/game/5650/Trollface-Lau nch.html

5 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Http://i.imgur.com/ZONND.jpg
Ar fi misto un joc dress-up cu trollface :))

| αndï a răspuns:

Nu stiu ce dracul am nimerit ca dupa prima lansare cand m-am dus la shop am dat buy la una si au inceput sa-mi creasca banii si le-am cumparat toate in afara de ultima care costa mereu cu 1 banutz mai mult decat ai tu laughing

| Wilder explică:

@hellconnen, jocul e hackuit in linkul dat de mine.

Sub joc este un link albastru: "Play Trollface Launch unhacked". Apasa pe el si o sa fie totul normal(si mai greu).

| Deea03 a răspuns:

Dar de ce, dupa ce am facut banii pentru super-upgrade, nu pot sa il iau ca isi mareste de fiecare data suma? laughing

Deci de asta are trollface laughing

| Anduciu a răspuns:

M-a penetrat foarfecastraight face