| LordBolton a întrebat:

Al zecea parte din "clanul nazistilor"(sfarsitul sezonului):

nu am mai vorbit cu robijam de o saptamana, ne-am ingrijorat.am auzit ultima data de la el ca trebuie sa invinga un spion,de atunci am afalt adoar ca casa sa este sub asediul unor soldati ai STAG-ului.

Acronimus: -Frate,ce s-a intamplat cu rubijam?

eu: -Este robijam

Acronimus: -Ok,dar ce a patit?

ErrorFound: -Cica se lupta cu un spion guvernamental, eu zic sa il ajutam.

deodata pe strada pe care ne aflam, auzim un drogat care a tras pe nas dragul Hăribo: -Cine vrea sa faca s*x cu mine?

deodata EXPERT se ascunde dupa canapea.

ww2EXPERT: -Taci drogat retardat.

eu: - Tot iti e frica de s*x?

ww2EXPERT: - Poate...

ErrorFound: -Sa terminam cu prostiile si sa il ajutam pe robijam.

cei 5 se apropie de casa lui robijam.STAGUL era acolo cu Bearurile sale(un fel de T.A.B)

eu: -Cum scapam de alea?

Acronismuls: -Dar cum au venit aia in oras?

eu: -Pai acum ceva timp eu cu EXPERT,ErrorFound, robijam si Rasputin stateam intr-o masina sa vedem inaugurarea noului pod din T/A cand ne trezim urmariti de niste masini si spre noi sunt trimise o gramada de rachete de exceel si ai sai Luchadores, am reusit sa scapam, atunci a fost trimis STAG-ul in T/A.

ErrorFound: -Ce naspa acum oamenii de pe strada ne injura.

eu: -Revenind la robijam.

ww2EXPERT: -Bine il ajutam.

ErrorFound: -Ma ocup eu.

atunci el ii torna lui Rasputin pe gat o doza de energizant iar acesta scoate bazoka si distruge 2 blindate.

apoi furam un blindat si trecem de soldati si intram in casa lui robijam.

robijam: -Deci, ati venit va trebui sa ii invingem pe kapraneagra si STAG-ul.

eu: -Deci incam nu a fost distrus?

robijam: -Nup si si-a adus prietenii.

ww2EXPERT: -Deci ne despartim.

ErrorFound: - Eu merg ce EXPERT sa omoram soldatii.

eu, robijam si Acronims am incercat sa invingem kapranegra care tragea in noi cu un ak-47, am contaatacat si noi cu armele noastre dar kapraneagra isi chema bruta care avea doi metri si canatrea 150 de kg.

l-am ametit si i-am aruncat o grenada in gura, i-a explodat capul. robijam scoate katana si l-a injungiat pe kapra.

kapraneagra: -Ne vom mai intalni robijam.

robijam: -Daca nu vei muri. devil

kapraneagra avea hainele patate e sange dar reusi sa sara pe geam si disparu.

eu: -Am rezolvat si problema asta.

ErrorFound: -Am invins soldatii unde este kapraneagra?

robijam: -A disparut.

ww2EXPERT: -Deci hai sa mergem acasa, sunt obosit.

sfarasit.

10 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Ce sexy, imi aduce aminte de Saints Row...

| LordBolton explică (pentru robijam):

Urmatoarea chiar cu Saints Row o sa fie http://www.tpu.ro/......the-third/

pentru ca esti singurul de pe T/A care joaca SR am sa te las sa iti alegi personajul (in afara de Boss)

| Neverwas a răspuns:

Dragut! happy
Sper ca robijam nu e suparat ca din cauza mea lumea a inceput sa ii greseasca intentionat numele...

| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Ai reusit sa o termini, bravo! E draguta.Ma bagi si pe mine la urmatoarea big grin?

| LordBolton explică (pentru Luka杀手的女孩):

Cred ca te bag

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru LordBolton):

Mersi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru LordBolton):

Mi-ai gresit de doua ori numelelaughing

| LordBolton explică (pentru anonim_4396):

Scuze