| FlashXLight a întrebat:

Alt comic facut de mine! Hope U Like It!

http://imgur.com/Vp9Tt

Răspuns Câştigător
| MâţaD a răspuns:

Funnylaughing

9 răspunsuri:
| VacutzaRoscata a răspuns:

Daca tipa era blonda era mult mai funny

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

E naspa.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Dragut

| Isabelamaria21 a răspuns:

Daca comicul asta funny ce sa mai zici de comicurile lui mhn24, DICKen, Creatker.

| MimiPopescu a răspuns:

E cam nasol.

| Fiction a răspuns:

Very Nice! *.*

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

| PedoBearxD a răspuns:

We dont.
Comicul se face din mai multe cadre, are un subiect mai amplu. Grafica e...ok.

| loveanime7043 a răspuns:

Astea ar trebui sa fie la comics

| Salata_1870 a răspuns:

Faina graficawinking rolling on the floor si e si amuzant