| IoanaGabby22 a întrebat:

Am 2 intrebari :
1.Care este nr. de telefon al lui Zayn Malik si in ce limba pot sa vorbesc ca sa ma intaleaga?

2.Acum cateva luni am cumparat niste carnati ca sa-i las sa se usuce si sa vad cum arata. Acum 3 zile am vazut ca nu mai erau acolo. Cum sa imi gasesc carnatii si sa il pedepsesc pe idiotul care mi-a furat?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| marius_4235 a răspuns:

Uaaau chiar a furat carnati? de unde sti ca e un hot,,, daca e o ruda si iti face gluma? acum pe bunee si apropos nr de tel este: 025929292929 si invata Jamaica si apropos de ce il suni pe el? si imi dai funda am fost sincer

12 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Avea dreptate Mark Twain cand spunea ca "prostia omeneasca e suficient de mare incat sa inconjuri de trei ori Pamantul cu ea si sa-i mai faci si funda".

| GroparuVesel a răspuns:

1.Numarul de telefon e 0555 118 932 si poti vorbi cu el in tiganeasca / moldoveneasca / polul-nordeza.
2.Eu ti-am furat carnatii, vino si cauta-ma.(in pantaloni sau in cimitir)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Telefonul este:22.22.22 si îi poti vorbii intr o perfectă limbă de lemn, te va asculta cu plăcere. Funda?

| zurick a răspuns:

1.Papucei cu lacuste
Papucei fara lapte
Si fara pacate.
2.Cauta in cosul de pe horn, ca ti i-a mancat Alba-ca-Smoala.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

1. Numărul de tel îi 9368486738745 şi vorbeşte-i în cipriotăbatting eyelashes
2. Am văzut o pisică ieşind de unde ţi-ai lăsat cârnaţii cu ei în gură... soarta!

| SimonaCristina a răspuns:

No, 'amu, hai sa-ti raspund la I intrebare :
Zayn Malik asta, sa inteleg ca e unul din 1D... Draga mea, la cat de celebri si de ''vanati'' sunt astia, nu si-ar da numarul de telefon, pentru a nu putea sta linistiti nici la toaleta, de la atatea telefoane! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maaaaaaaaaaaaaaaamăăăăăăăăăăă rolling on the floor))))))) deci mor de râs frate rolling on the floor))
laughing)))) învaţă-mă şi pe mine să fiu aşa de amuzantă ca şi tine rolling on the floor)))) vb s3r105 rolling on the floor))
rolling on the floor)))mă doareee burtaaaaaaa rolling on the floor)))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.In Salameza.
2.Pai...Te iei dupa miros, il gasesti pe idiot si-l musti pana turba si incepe sa scuipe vata de zahar pe buric.

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Tu faci la mișto sau așa pui întrebări tâmpite în fiecare zi?

| blonduta2014 a răspuns:

2.idiotului poate ii era foame
1.nu stiu draguta

| Irenne02 a răspuns:

1. numarul este : 025969696969, si trebuie sa inveti Jamaicana
2. Pui anunt in ziar " Carnati furati, ofer recompensa de 10 lei! ", cu siguranta te vei alege cu mai multi escroci!
Bafta :*

| master123456789 a răspuns:

1. Cauta pe net
2. Ai mancat carnatii in somn, nimeni nu ar lua carnatii altuia numa daca vrea sa iti faca farse
FUNDA?