| RainboyDash a întrebat:

Buna tepeuipiponpantipistiloooor. Mi-am cumparat niste carnati si i-am lasa la soare timp de 2 ani sa se usuce. Insa ieri mi s-au furat carnatii. Nici nu am apucat sa cumpar mustar pentru ei. Cum sa imi gasesc carnatii si cum sa-l pedepsesc pe nenorocitul care mi i-a furat?

12 răspunsuri:
| LittleSue a răspuns:

Pai vezi ce se intampl daca pierzi vremea aiurea pe TPU straight face

| JustMusic a răspuns:

Sa sti ca au fost bunii, data viitore cumpara mustar din timp ca au fost cam seci.

| Xtadelo a răspuns:

Nu mai ai sanse sa ii gasesti straight face

| umbrax a răspuns:

Vezi ca i-am vazut la colt daca te grabesti poti sai prinzi

| floriasdfg a răspuns:

Glumeşti, nu? (:/.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Te duci şi îi bagi unui câine un cârnat în cur apoi torni apă fiartă pe el.
Faci un hot-dog happy

| BiancaBaby a răspuns:

Dai in urmarire generala si cand ii gasesti pune-l pe ala care i-a furat sa-i manance

| Kisie a răspuns:

Cumparati alti carnati...si de data asta nu ii mai tine 3 ani afara sa se usuce, tine-i 10 ani merita iti spun eu...

| Firetears a răspuns:

Care e faza cu "tepeuipiponpantipistiloooor "?! raised eyebrows straight face

| geogeogeo123 a răspuns:

Sunt la vecinu hai repede!

| Roua2001 a răspuns:

Iti iei un catel foarte scump, iti cumperi carnati la fel, ii lasi 2 ani sa se usuce, ii dai sa miroasa si sa te duca la hot iar cand o sa il prinzi sa ii bagi carnatii in poponet pana ii ies pe guralaughing

| Fiction a răspuns (pentru Roua2001):

Catei de usturoi?

Întrebări recente