| Leea1234 a întrebat:

Am auzit azi un banc nou, si trebuie sa vi-l spun: Ion si Gheorghe la o bere: ma ioane, nevasta mai iubitoare si mai grijulie ca a mea nu are nimeni! Ion zice: bine ma! cum spui tu. vazand ca ion nu ii da prea mare crezare, Gheorghe zice: daca vrei iti demonstrez, ma duc acasa si ma prefac ca am murit, sa vezi tu jale pe nevasta mea! zis si facut. se duce acasa se lungeste in pat siiii mort! vine nevasta, vede ca nu mai sufla, fuge repede si o cheama pe maica-sa. maica-sa zice : fata mamei acum daca a murit hai sa-i facem cele cuvenite mortilor, il ducem la groapa, si dupa aia ti-oi cauta altu ca doar n-ai sa ramai vaduva de la anii astia! Gheoghe auzea tot! si incep femeile sa-l spele, nevasta ii aduce costumul si pantofii, la care mama ii spune, draga dar de ce ii mai dai costumul cel bun si pantofii astia noi ca doar lui n -or sa-i mai foloseasca, si cel ce o sa vina dupa el daca nu o avea! pai mama si ce sa-i dau pe el ca nu-l pot ingropa dezbracat! mama zice: da-i un maieu, o perche de chiloti, ca si-asa il acoperim cu panza si nu o sa observe nimeni! si in picioare dai baschetii aia de se ducea el la fotbal cu baietii ca sunt destul de uzati si celui nou nu-i putem da! femeile au pregatit totul, si iata ca venii si ziua inmormantarii. pe drumul spre cimitir, femeia isi jelea barbatu: Gheorghita, sotul meu iubit, unde pleci tu si ma lasi! la care Gheorghe in maieu, chiloti si bascheti,,, se ridica si ii spune : PE STADION FA! in crucea matii!

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

rolling on the floornu ma mai pot abtine din ras.super tare

14 răspunsuri:
| Leea1234 explică:

Friedacaa nu-ti fa probleme, ca nici eu nu stiu! poate ne aude cineva, si ne invata

| Leea1234 explică:

Friedacaa nu-ti fa probleme ,ca nici eu nu stiu!poate ne aude cineva ,si ne invata

| Leea1234 explică:

Multumim! BRO si eu am reusit!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Super banc laughing

| selef a răspuns:

Bun.

prfml
| prfml a răspuns:

Frumos bancul! 2 vecini se intalnesc pe scara, bai vecine ce dracu, faci atata zgmot noaptea? Ma MUT vecine. A doua zi iar, bai vecine iar faci zgomot. Ma MUT vecine, ma MUT. A treia zi urca la el nervos, sa stii vecine ca o sa chem politia. Scuze putin vecine, vorbim dupa ce ma intorc de la marmacie (nu putea pronunta litera F de la farmacie...)

| dulshe a răspuns:

laughinglaughing chiar nu l-am auzit pana acum

| ines a răspuns:

Etare banculbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor uite cum pui egal si doua paranteze rotunde si ride un mutzunoi de se tine de burta. uite asa rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placerebatting eyelashes

| friedaka a răspuns:

As pune si eu gagalice din aia care rade de se tavaleste dar, nu stiu cum.

| friedaka a răspuns:

Multumim Bro.
stai sa incerc rolling on the floor

| friedaka a răspuns:

Uraaaaaaa! A iesit, inca o data multumim BRO.

| ama_5085 a răspuns:

Super tare bancul.