| VacutzaRoscata a întrebat:

Am auzit de la cineva de aici de "chinese fur farms" cum ca este ceva foarte scarbos.Despre ce este vorba?straight face

Răspuns Câştigător
| ankahra4m a răspuns:

Acel concept nenorocit al chinezilor, cum chinuie bietele animale pentru piata blanurilor, daca ai curajul trage o privire, eu una nu m-am putut abtine din plans...mi-as dori ca cineva sa schimbe ceva in privinta asta. http://features.peta.org/ChineseFurFarms/

10 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

@ankahra4m

Vazand acel videoclip socant, pot spune ca m-a marcat destul de mult.Imi venea sa sa ii omor pe nenorocitii aia fara mila.

| lalalalallll a răspuns:

crying, vai de mine, plang de mor!@ankahra4m, mai bine nu mai postai aia, ca acum, la cat de suparata is, nici nu pot sa ii injurcryingcryingbroken heart

| BlackVeil a răspuns:

Ei,la dracu' cu asiaticii astia! Le ramane cacatu' in cur (de la atata orez), de aia is asa de rai... straight face

| Ingerash a răspuns:

Nu stiu

| ISaidHelloToMe a răspuns:

E ca: 2 girls, one cup.
Doar ca, mai scarbos!

| monstrulet a răspuns:

Ti-e frica sa te uiti?laughing

| ankahra4m a răspuns:

Imi pare rau ca am postat acel filmulet, dar cineva trebuie sa stie ce se intampla sad adevarul este ca nimeni nu poate schimba ceva, asta este stilul lor de trai, de a face bani, bani necurati.dar asta este sad chiar nu stiu de unde atata iubire pentru blanuri ( ale dracu pitzipoance ce isi doresc blanuri, sa va dau foc in gura...) ma scuzati big grin, si nu inteleg de unde atata nepasare, dar c'est la vie happy

| ony_3293 a răspuns:

Uite, daca esti cu adevarat un copil mai matur, poti sa te uiti si sa-ti invingi oarecum, temerile, pupici? fundita?

| xBebelushax a răspuns:

Dumnezeule! straight face eu aia care iubesc animalele...:-s mi s-a rupt inima in 2!