| NobodyHeree a întrebat:

Am cea mai complicata problema de matematica pentru voi! Fiti atenti(mai mult)

10 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Nu ca e de mine, dar faza asta au mai facut'o vreo 2 persoane azi, aceeasi gluma.

| NobodyHeree explică:

@Shery jur ca nu stiam straight face sper sa nu se supere pe mine Cretaker

| Shery a răspuns:

E deja uzata fazawinking Cretaker parca a folosit-o primul'.

| Shery a răspuns:

E OK, atata timp cat nu mai faci.

| unknown3243 a răspuns:

Fara suparare dar ai plagiat. Cand veti invata ca gluma nu se face de 2 ori?

| DeeaLove08 a răspuns:

Si care e problema?

| Eff a răspuns:

Cand o sa intelegeti ca o gluma nu se face de 2 ori? e deja exasperanta faza.

get a life rolling eyes

| ElectricChapel a răspuns:

E fumata

| CrazyStHyl3 a răspuns:

Asta a facut-o si Cretaker tongue