| NuAmGasitUnNume a întrebat:

Fiti atenti care este cel mai bun cs?

9 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Daca vrei un cs bun care sa nu-ti faca lag si sa ruleze f.bine cauta Cs 1. 6 DigitalZone

| NuAmGasitUnNume explică:

Acum global ofensive sau digital zone?

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Da vorba lui iulian cs Sorce e cel mai bun incearcal si nu o sa iti para rau se chiar misto

| ivy a răspuns:

Depinde de calculatorul tau ...de exemplu daca ai unu bun cel mai bun cs e Counter Strike : Global Offensive 2012, daca nu e asa bun CS 1. 6 merge de minunehee hee

| iulian26 a răspuns:

Ia-ti CS Source este cel mai tare dupa parerea mea

| NuAmGasitUnNume explică (pentru iulian26):

Imi dai link de pe care sa-l downloadez?

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Scrie pe Google cs source download

| NuAmGasitUnNume explică (pentru Laurentiu_4547):

Da te inteleg da is tot felul de linkuri de-ampulea.

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru NuAmGasitUnNume):

Scrie Cs sorece Download si du-te la al 5 link unde scrie CS Sorece ( Download ) TPB sau ceva de genu si dai download