| Miha a întrebat:

Am chef sa rad...cine ma ajuta?happy
dau funda pentru cel mai amuzanthappy
(bancuri, momente amuzante etc etc)

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Vrei sa te gadil? happy

| Vizitiul a răspuns:

O persoana si-a fracturat piciorul, s-a dus la doctor, iar acesta i-a administrat un unguent. Doctorul i-a spus: " in prealabil te speli pe picioare!"
Acesta raspunde: "daca n-am prealabil, ma pot spala-n lighian?"

| Ada... a răspuns:

Trei inşi, beţi turtă, merg în patru labe, unul după altul, pe calea ferată.
- Nu se mai termină odată scara asta? se plânge cel din coadă.
- Măcar are balustradă, oftează al doilea.
- Ura! Băieţi, vine liftul! strigă cel din faţă.

Un poliţist discuta cu doi colegi:
- Băi, copilul meu e prost, nu ştie cât fac 1-1.
- Bă, al meu e şi mai prost, zice al doilea, nu ştie cât fac 1+1.
Al treilea:
- Veniţi la mine acasă să vedeţi ce prost e al meu.
Acasă la al treilea poliţist:
- Bă, Costeluş, vino la tata. Du-te la colţul blocului şi vezi dacă vin acasă.
- Bine, tati, mă duc.
După cinci minute:
- Nu vii.
- Vedeţi, bă?
Cei doi poliţişti:
- Ce prost, parcă nu putea să se uite de pe balcon!

Un pictor vestit, aflat prin munţi, întâlneşte o turmă de oi şi se adresează ciobanului:
- Bade, îmi dai voie să-ţi pictez oile?
- Eşti nebun, omule? Lasă-le aşa albe cum sunt…

In toiul noptii doctorul este chemat la un pacient. Dupa consultatie doctorul intreaba:
- Domnule, ti-ai facut testamentul?
- Nu, domnule doctor, este chiar atat de grav?
- Atunci chemati imediat un notar si rudele cele mai apropiate.
- Asta inseamna ca o sa mor curand?
- Nu, asta nu - dar nu vreau sa fiu singurul fraier care este scos fara motiv in noaptea asta din pat!

Un nebun tragea un casetofon legat cu sfora dupa el. La un moment dat se intalneste cu un doctor.
Doctorul: Ce faci, ma?
Nebunul: Trag muzica, nu vezi?

Niste nebuni erau transportati cu avionul la un alt spital. Doctorul statea in cabina pilotului. La un moment dat vine sa verifice ce faceau nebunii. Astia jucau fotbal. Ca sa vada daca sunt toti ii numara si vede ca lipseste unul.
-Ba nebunilor, unde-i Gigi Nebunu'?
-Pe aripa avionului. Executa cornerul!

Doi nebui sunt eliberati de la ospiciu pe cautiune. Ajung ei la un hotel si unul face pe lumanarea. Celalalt spuse:
-Ma, stai jos, ca il sun pe doctor!
Ala nimic.
Il suna pe doctor si ii spune:
-Domnu doctor, asta sta lumanare!
-Si ce daca?
-Pai, eu nu pot sa dorm cu lumina aprinsa!

La un spital nebuni, intr-un salon, nebunii sareau pe pat. La un moment dat, intra in salon directorul cu o comisie.
Directorul: - De ce sariti pe pat?
Nebunii: - Pt. ca suntem taitei!
Directorul: - Bine, bine dar cu aia 2 de pe candelabru ce ii?
Nebunii: - Pai, aia 2 s-au lipit de capac!

Doua blonde calatoresc cu trenul.
In compartiment calatoreste cu ele un barbat mai in varsta, cu barba.
Sopteste una la alta:
- Uita-te! Asta-i Mircea cel Batran…
- Esti proasta. El e mort de vreo 6-700 de ani.
In acel moment intra un alt barbat in compartiment, si-l saluta pe barbos:
- Ciao, Mircea, ce faci, batrine! nu te-am mai vazut de sute de ani….
Prima blonda:
- Na, cine-i proasta?

| geoolina a răspuns:

Erau 2 beti langa o carciuma si se pisausadunul intreaba)
-de ce cand te pisi tu se aude pssss si cand ma pis eu se aude fssss
-pentru ca te pisi pe fasul meurolling on the floor(adica facea pe geaca lui)

| darkeyes a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=neAFo6iHL7U

sper sa nu cazi dupa scaun;))

| Florin_3378 a răspuns:

Vrei sa razi atunci scrie pe youtube Jeff Dunhman sau Doru Octavian Dumitru si zi-mi ce parere ailaughing

| casy14channel a răspuns:

Vezi si tu vraja miraculoasa :X http://www.fetesibaieti.ro/vraja.html :X

| loved3ny a răspuns:

Cioc, cioc!