| HaruhiFujioka a întrebat:

Va rog sa-mi trimiteti bancuri foarte amuzante! Cine il da pe cel mai amuzant primeste frundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mos Craciun sta in Seara de Ajun in fata lui Bula si il intreaba:
- Ai fost cuminte?
La care Bula:
- Tata, mosul asta ma ameninta! Suna avocatul!

Mai multe bancuri: Mos Craciun sta in Seara de Ajun in fata lui Bula si il intreaba:
- Ai fost cuminte?
La care Bula:
- Tata, mosul asta ma ameninta! Suna avocatul!

Mai multe bancuri: Inainte de casatorie:
Barbatul: In sfarsit. Am asteptat asta atata timp.
Femeia: Vrei sa plec?
Barbatul: Ai inebunit? Nici sa nu te gindesti la asta.
Femeia: Ma iubesti?
Barbatul: Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: M-ai inselat vreodata?
Barbatul: Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: Ai inebunit?
Femeia: Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: Da!
Femeia: Iubitule!

Dupa casatorie (citeste in ordine inversa)

Mai multe bancuri: http://www.mioritice.com/......anc/14085/

5 răspunsuri:
| Mihaelaa98 a răspuns:

Nimeni si cu Prost se duc la mare
Nimeni intra in apa si se ineaca
Prost suna la salvare
Ba Nimeni se ineca
Ba tu esti prost
Da eu sunt maa rolling on the floor)

sotul ii spune nevestei : vei fi cea mai fericita femeie din lume! sotia : a dah? cand pleci

Doi betivi ies dintr-o carciuma
unu zice ba am uitat sa ma piss
lasa ca te invat eu rolling on the floor))

fama doamne pasare ca sa ma pot caca pe toti

rolling on the floor) sper ca iti plac rolling on the floor)

| Bubiko a răspuns:

Era odata o baba care se temea de moarte. Intr-o zi a venit s-o ia.
Ce se gandeste baba? Sa se duca la gradinita. O gaseste si acolo. Ea zice:
-Nu pot sa vin ca pap acum.
-Papa si hai cu tutuu(masina) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carei diferenta dintre tranvai si rosie? tranvaiu are dunga rosie da rosia n-are dunga tranvai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula inainte de inspetie, profa il intreaba>bula ce animal iti place tie:bula calcanul:profa de ce?:bula pentru ca este plat:profa de ce este plat?:bula pentru ca la f...t rechinul profa ofensata ii trage o pereche de palme, iata ca vine si inspectia inspectorul intreaba clasa, ce animal va place bula se agita cu mana ridicata inspectorul il vede si spune sa raspunda bula atunci profa statea ingrijorata ca spune o prostie, ce animal iti place bula? broasca:si dc iti place broasca : pentru ca are ochi bulbucati:profa respira usurata :da dc are ochi bulbucati: pentru ca s-a uitat la rechin cum a f...t calcanul

| andr33a_2690 a răspuns:

Bulă se însoară şi, după ceva timp, se întîlneşte cu vechii lui prieteni, care îl întreabă:
- Băi Bulă, cum e nevastă-ta?
- Cum să fie, este marfă, doar că este cam somnoroasă. De cîte ori ieşim pe stradă, cînd vede un bărbat bine, ea mereu spune: "Mamă, ce m-aş culca cu ăsta".