| Elena1234456 a întrebat:

Am comandat un catalog de la Metropolitan si a fost pus pe 6 aprilie la posta din Bucuresti.De ce nu a sosit? Locuiesc in Galati.sunt asa nerabdatoare crying. Ce credeti ca s-a intamplat cu catalogul meuhee hee?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trece prin furcile caudine ale Postei Romane. Nimic mai mult. Stai calma, ca o sa ajunga... eventual.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Si eu locuiesc in Galati. Eu am comandat un catalog de la Bucuresti de la Quelle nu de la Metropolitan si nu mi-a venit...sad

| anka a răspuns:

Stai linistita ca va veni. Din pacate Posta Romana e mai inceata decat melcul. Din pacate pana soseste catalogul trec toate promotiile.

| sasha a răspuns:

Catalogul tau a disparut! hmmm ce sa zic ceva destul de grav in calitate de detectiv am sa ma ocup personal de aces caz... imi pare rau sa iti dau aceasta veste dar catalogul tau nu a supravietuit transportului roman happy