| MangoGirl a întrebat:

Am descarcat de pe google un sims 2 sampler dar mi-am creat personaj si dupa nu stiu cum sa continui.Nu scrie nici un "next" sau alte din astea. Mi-am salvat "caracterul" dar cum sa ma descurc mai departe. Ofer funda, plz help me!

2 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna! Cred ca ai descarcat numai ca sa-ti faci personajele. Te rog imi spui si mie de unde la-i descarcat prin mesaj privat?

| Romancutza a răspuns:

Cred ca ai descarcat jocul de creat doar personaje. Daca poti, da te rog situl din care l-ai descarcat si am sa-ti spun mai multe.Mesaj privat.

Întrebări recente