| Pikaciuuu a întrebat:

Help TPU! Nu stiu cum sa pun muzica, adica nu ca nu stiu, nu pot straight face pe Ipod Classic 160 GB happy Am salvat si programul acela iTunes. dar de acolo nu ma mai descurc straight face

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Intrii in itunes > File > Add files to library > selectezi muzica care o doresti > apoi sincronizezi aparatul. Succes!

| Pikaciuuu explică (pentru AgathaRo):

Stiu, asta am facut straight face doar ca imi scrie ca nu gaseste dispozitivul straight face dar Ipodu` e conectat la calculator happy

| AgathaRo a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Poate ai cablu de date chinezesc, oricum incerca introdu cablu de date in alt port USB vezi daca ti-l recunoaste.

| Pikaciuuu explică (pentru AgathaRo):

Am reusit :* a facut eu ceva oh go on da iti dau funda ca asa am facut inainte sa reusescsmug

4 răspunsuri:
| vatco a răspuns:

Dupa ce ai instalat itunes si ai conectat cablu de date intra in winamp ultima versiune si selectezi melodia cu click dreapta si selectezi send to itunes. poti selecta mai multe melodii si dai la fel.