| anonim_4396 a întrebat:

Deci... Am cunoscut o fata chiar simpatica si sunt cu ea dar eu nu mai vreau sa continui.Nu stiu ce sa ii zic sa ne despartim, vreau sa ramanem prieteni si sa nu se supere pe mine. Help me please

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Sall..Trebuie sa ii zici in fata pentru ca daca o sa ii zici pe mesenger o sa creada ca nu e buna pentru tine. sa ii spui ca vrei sa ramaneti amici dar nu crezi ca va potriviti sad. Funda te rogg?

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Numai vrei pentru că?

| DiiDuu a răspuns:

De obicei orice fata cand te desparti de ea si ea te iubea mult se supara. Incearca sa ii explici ca nu mai poti continua. Daca zici chestii gen ''eu sunt vinovat nu tu '' straight face o sa creada ca ai pe altcineva. Tesfatuiesc sa ii zici ca vrei sa fii liber deocamdata. Nu stiu altceva ce sa iti spunwinking succes.

| ionuth2d a răspuns (pentru DiiDuu):

:* mersi ti-sa inamplat? happy

| ionuth2d a răspuns:

App numai vreau pentru ca simt ca numai merge nimic, mi se pare ciudat sa fiu cu o fata... asa de plictiseala.