| AℓℓeAℓℓexa a întrebat:

Am devenit chiar asa de nesuferita?

P.S.:In functie de raspunsul vostru, voi stii daca ar fi bine sa mai stau pe TPU. Si am pus intrebarea pe T/A fiindca aici sunt mai activa decat pe celelalte. Meerci big grin

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da.
Ești cea mai mare nesuferită de la t/a.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Musique):

De ce?

| Musique a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Chiar nu te-ai prins că e la caterincă?

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Musique):

Ba da, dar ma plitiseam laughing

| suităr a răspuns:

Esti de treaba happy

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu, nu eşti.
Eşti de trabă.
Partenera mea de... ăă... tăieturi sau ceva de genul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, de ce esti bosumflata? Cum sa fii nesuferita?! Cum sa renunti la T/A?!
Toti avem zile mai proaste in care credem lucrurile rele care se spun despre noi, dar nu trebuie sa punem la suflet! Viata merge inainte, oricat de nedreapta ar fi! http://www.probiu.ro/wp-content/uploads/2012/08/Bucura-te-de-viata.jpg
Trebuie sa inveti sa tii capul sus http://www.youtube.com/watch?v=74quRUdkfjc&feature=player_detailpage, orice ar spune altii despre tine!
Si daca esti trista, http://www.flixya.com/files-photo/a/h/m/ahmedkoko602-2015050.jpg si traieste-ti viata! http://3.bp.blogspot.com/......182463.jpg

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru incurajare! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

N-ai pentru ce! Te incurajez pe tine, da' nici eu n-am trecut de faza asta! laughing

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru anonim_4396):

laughing.Ceva in gen:" Eu nu sunt intr-o relatie dar dau sfaturi in dragoste"laughing?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Da, exact asa!

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns (pentru anonim_4396):

Să-şi trăiască viaţa, pe TPU? Hai că proastă mai eşti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Multumesc.

| Bia001 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca esti nesuferita

Răspuns utilizator avertizat
| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns:

Puţin zis nesuferită.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Ma cunosti chiar asa de bine? Te bagi in seama singur...

| ImLucifersBelovedSexlessOffspring a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Haidă, nu te mai atăca, ceilalţi ţi-au dat răspunsuri pozitive, era să te pup şi eu în c-u-r?
Nu-ţi zice nimeni să nu stai pe TPU, aici părerea ta e mai importantă.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru ImLucifersBelovedSexlessOffspring):

Serios?! Ce ai cu mine?

| M1Man a răspuns:

Da,esti cea mai nesuferita fiinta de pe acest sitelaughing

| Devonys a răspuns:

Daca tu crezi ca esti nesuferita, nu ma cunosti.(Adica nu esti deloc nesuferita, nici macar enervanta sau rea)Cine ti-a spus una ca asta?

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Devonys):

Pai,ma certasem aseara cu cineva si mi-a zis asta sad. Oricum ma bucur ca tu crezi asta happy

| Ayako a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Cu cine te-ai certat? Si nu esti nesuferita.

| AℓℓeAℓℓexa explică (pentru Ayako):

Nu asta conteaza acum. Multumesc pentru raspuns! puppy dog eyes

| Ayako a răspuns (pentru AℓℓeAℓℓexa):

Cu placere. happy

| Devonys a răspuns:

Pff, "Ţââptiş"...altu fara ocupatie.

| CristianDanM a răspuns:

Nu esti nesuferita happy

| alyn293 a răspuns:

Esti chiar de treaba dupa cum se vede eu zic daca doresti sa rapai pe T/A daca vrei facem si kunostinta =D :" Nu te mai plictisesti mai vorbim ok papa :X :X :X.Ai facebook?