| noisolpXekuNemertXe a întrebat:

În legătură cu CS:GO-ul. Știți că dacă vrei să-ți iei o operațiune trebuie să-ți cumperi un "Acces Pass" pentru ea. Eu din întâmplare am cumpărat două. Dar acum, în loc s-o dau la prieteni, am observat că "pass-ul" de la celelalte operațiuni a devenit mult mai scump decât era operațiunea activă. Deci întrebarea mea, ar trebui să țin "pass-ul" în inventar vreun an ca să fac profit sau mai bine ma scap de el cât mai e operațiunea?

1 răspuns:
| MedionTcO a răspuns:

Scapa de el cat mai tine operatiunea. Nu se stie cand se va mai baga din nou.