| ღArySოﺁℓεღ a întrebat:

Am facut primul meu comic.
Va rog fiti blânzi :o3
http://i.imgur.com/pxes2.png

31 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Ai desenat naşpa, colorat şi mai naşpa, şi n-a fost amuzant.şi consideră că am fost blândă.

| PinguinuL a răspuns:

E varza,praf,urat,varza,praf,urat,varza,praf, urat.
ti-am spus cumva ca e praf, varza si urat?

| ViezurE a răspuns:

@BeatBoX Gata ma pupicuristule, deja exagerezi.Ps:ma indoiesc ca sti ce e ala beatbox...Ai auzit si tu la romanii (n-)au talent.

| VacutzaRoscata a răspuns:

E super fain, serios love struck
m-a amuzant foarte mult chestia cu ''caine cald''
big grin esti amuzanta, daca ai mai lucra la desenat ar fi si mai bine oricum eu te sfatuiesc sa faci in continuare comicuri

| Mişaaa a răspuns:

E superb! Cel mai frumos comic pe care l-am văzut în viața mea! love strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck
*pupincurist mod off*

| sabilopod a răspuns:

Stuuuuuuuuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiid! e praf, naspa si degeaba! daca vrei sa te linga diversi in fUNd, treci la comics. nu mai polua t/a.

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Hmmm

| Yep a răspuns:

Mi-e lene sa citesc atat.

| CastorR a răspuns:

Grafica e cam... praf.Dar ideea e buna big grin. Totusi mai exerseaza.

| totGumã a răspuns:

E preaaaa preaaaa preaaaa preaaaa preaaaa lung.

Mi-e leneeee

| totGumã a răspuns:

Cryele cred ca ai zis asta doar pentru o funda sau care.i trebaa?!

| ISaidHelloToMe a răspuns:

Sunt de acord cu Pingu si Lonley.
Vechiile, originale si creative, atat de creative subiecte:
Robotzi si Justin Bieber.
Atat de original, comicul! Bravo!
P.S.: Lasa- te!

| Cireașăăăă a răspuns:

Super tare! Grafica e ff buna pentru un incepator, iar ideea e buna! De abia astept sa il vad pe urmatorul happy

| parizer a răspuns:

Este foarte dragut! n-am mai vazut asemenea comicuri mai ales la un incepator, mai ales ca este si lung! Felicitari si succes in continuare

| rolfenstein a răspuns:

好样的!awsome! tine.o tot asa!

| Neimportant a răspuns:

Nu e aşa de rău! Bravo!batting eyelashes

| Kayner a răspuns:

Ca fapt divers,vreau sa iei la cunostinta ca se traduce,, caine in calduri'' nu,, caine cald''

| 84738493 a răspuns:

Aproape EXCELENT idee buna si grafica...bunicica...mult succes in continuare! esti priceputa.bv
auzi.imi zici si mie cu ce prg ai facut comicul asta? e cu paint? daca da atunci cum ai pus poze pe el

| KidDuletzu a răspuns:

E super! Bravo! iti Respect munca! Esti tare! Ar trebuii sa incepi o revista de comicuri, sunt sigur ca vor fi cumparate! Frate esti tare!
Bravo!

| BrokenAngel_2369 a răspuns:

O să încerc să fiu blândă dar nu pot așa că scuză-mă daca o să fiu prea rea.
Fraților,uitați-vă la comicurile voastre înainte să le postați,ce naiba aveți, împuțiți TPU-ul cu prostii.
Nu toată lumea se naște talentat, nu am pretenția să desenezi ca Cretaker dar măcar nu mai posta.

P.S:Trebuia să postezi la categoria Comics.

| AloneQsFini a răspuns:

Doamne, a fost atat de prafstraight face.cum sa razi la asa ceva?

| SMTHING a răspuns:

E bun.

| iReal96 a răspuns:

Frumos.piei achiguta prinde-ma de putalaughing GG 10+

| Anonime a răspuns:

Hahaha! Mi-a placut! A fost dragut!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se pare destul de bun, comparativ cu celalalte. Grafica nu exceleaza, dar ideea e destul de interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorba lu` @sabilopod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva exceptional, dar mi-a placut cum ai integrat robotzii. Spor la comics cat mai bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca data viitoare sa-l faci in photoshop cu grafici pe maxim va iesi mult mai bine decat in paintwinking

| FumezClipe a răspuns:

Ai imaginaţie, dar nu te descurci la desenat deloc. laughing

| PyTyKu a răspuns:

Prea tare bv mai fa ca esti tare rau super