| Izzy_6579 a întrebat:

Este primul meu comic, fiti blanzi

http://imgur.com/NWkJE

Răspuns Câştigător
| Gumã a răspuns:

Si sper ca si ultimul

21 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu sunt bland...

| Muflă a răspuns:

Ăăăă... unde începe şi în ce parte continuă?

| Bogdanux a răspuns:

Epic fail.Cred ca nici nu am citit scenele in ordine 0.o

| pinguinuVerde a răspuns:

De aia există categoria pentru comicuri. Voi sunteţi chiori?
Aici te faci de râs. o0

| PinguinuL a răspuns:

Fara suparare dar si din cele mai stupide comicuri inteleg ceva
din asta nu sad
poate altă dată

| LoL a răspuns:

Bine, bine o sa dau un raspuns bland: esti groaznica, varza la comicuri nu mai face ...nici nu m am chinuit sa l inteleg

| Cretaker a răspuns:

Faci o treaba buna,tine-o tot asa.

Nu te lua dupa ei, acum ca tot ai inceput sa faci, continua si posteaza comicuri zilnic.

| Bujîe a răspuns:

Eşti praf, fă.

| Comy a răspuns:

Cam simplu

| Gumã a răspuns:

Ba uite, mersi de funda! Dar dupa 2 ani de cursuri de desen, trebuia sa faci comicurile macar un pic mai bune!

| Loveis4free a răspuns:

Chiar daca sunt blanda tot e naspa rau de tot dar succes in continuare.Si daca iti mai iese vreunul ca asta...

Lasa-te!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Cum se citeste? De unde pana unde? Unde se termina? Ăăăă...naspa! Fara suparare!

| TraficantaDePufarine a răspuns:

Până că şi "creaţiile" mele sunt mai bune. Mai bine te laşi...

| TheScamy a răspuns:

Nu intelegstraight face

| Bixx a răspuns:

Partea "frumoasa": E genial. rolling on the floor) Vaii doamnee! Deci jur ca nu mai pot de ras rolling on the floor Maii faa! Sunt prea tari. Epice!

Si acum. Realitatea.

Ioii da' n`ai ce face?!

EpicFail.

*majusculee*

| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

O sa fiu destul de blanda...
e nasolhappy
dar succes in continuare

| CrazyLife a răspuns:

Ca sa fiu blanda Iti spun :adevar Spercam ca si ultimuu comiccoh go on
Minciunaa: Foartee frumos comicu si reusi sper sa mai faciiwinking

| Maddalinapunct a răspuns:

Eu care credeam ca. comicurile mele sunt cam nereusite.laughing

| Izzy_6579 explică:

Multumesc foarte mult ca m-ati descurajat bravo premiul 1 pentru asta! nu cred ca la ora 11 noaptea cand esti obosit sa faci un comic ca-lumea, si dupa 2 ani in care am renuntat la cursurile de desen am vrut acum sa ma reapuc, dar nu se poate, asa ca bravo va felicit,thumbs up!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-te fato!

| Elly_1239 a răspuns:

Pentru inceput este dragut ^__^
mai incearca si ai sa vezi ca iese ceva :*