| XxXBlackVampireXxX a întrebat:

Am facut un comic, era si timpul.

http://i.imgur.com/V3blj.jpg

22 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Avionul ala e "cameleonizat"?

| Fragile a răspuns:

¤AnaBlackVampire,pupincurist detectat!

| Fragile a răspuns:

¤AnaBlackVampire; dacă numele meu e de piţipoancă atunci scrisul tău e ___

| RockaruL a răspuns:

Lasa ma formele.Nu poti sa desenezi cu mana libera? Si ideea a fost fumata de 1000000 de ori.Comicul tau chiar e naspa sau chiar nu ma duce pe mine capul sa vad partea cool?

| RockaruL a răspuns:

Esti foarte draguta...Te-ai deranjat sa imi dai stupid si nefolositor...Scuza-ma,nu stiam ca nu am voie sa imi dau cu parerea. Daca nu iti convin raspunsurile mele te invit sa te arunci pe balcon cu toata placerea.

| Șâret a răspuns:

Eu meritam excursia!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Sorry nu inteleg nimic sad

| SaintJimmy a răspuns:

Ori nu sunt eu suficient de inteligentă pentru a înţelege ceva din comicul ăsta, ori nu am ce să înţeleg...

| AikkoxD a răspuns:

Ăhă.

| CastraveteMurat a răspuns:

Ce o sa urmeze?
mi-e frica de raspuns;-ss

| Foxie2 a răspuns:

Idei fumate, comic fain.

| CautNume a răspuns:

Mie imi placerolling on the floor

| AnaBlackVampire a răspuns:

Nu'i asculta! Ma bucur ca la insistentele mele ai facut comiculwinking
Mie nu mi se pare ideea fumata si abia astept partea a2awinking

| AnaBlackVampire a răspuns:

AltetaSaCatelusa scuze-ma dar nu's pupincurista!
Sunt prietena ei de mult si o incurajez!

So...ma abtin sa ma leg de numele tau de pitipoanca!

Răspuns utilizator avertizat
| WeaponGirl a răspuns:

Nah si ce vrei? sa-ti dam noi funda? laughing

| CaRaMiDa a răspuns:

Eu cred ca nu

| EdiT a răspuns:

Te rog lasa comicurile cu TPU In (alte tari) ca deja m-am plictisit!

Veniti cu o idee mai originala!

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a răspuns:

Mie imi place...continua fratelaughing apropo la partea cand ii trage niste palme am crezut ca ii mananca manalaughing

| xXxDropsBoyXxXLăvMeee a răspuns:

P.s:ma bagi in partea a douawinking?

| FetitzaCuFunditza a răspuns:

happy frumos.